Filiz Akın'ın Tüm Çabalarına Rağmen İlker İnanoğlu ve Zeynep Mutlu Boşandı - Son Dakika

Filiz Akın'ın Tüm Çabalarına Rağmen İlker İnanoğlu ve Zeynep Mutlu Boşandı

19.04.2017 08:03

İlker İnanoğlu ve Zeynep Mutlu, evliliklerini bitirdi. Yeşilçam'ın usta oyuncusu Filiz Akın, oğlu İlker'İn yuvasını her ne kadar kurtarmaya çalışsa da çift boşanmaktan vazgeçmedi.

2013'te Miami'de evlenen İlker İnanoğlu ve Zeynep Mutlu, 3,5 yıllık evliliğin ardından boşandı. Filiz Akın, oğlu İlker İnanoğlu'nu ne kadar boşanmaktan vazgeçirmeye çalışsa da İnanoğlu ikna olmadı.

FİLİZ AKIN OĞLUNUN YUVASINI KURTARMAK İÇİN ÇOK UĞRAŞMIŞTI

Çiftin 2016 yazından bu yana ayrılacaklarına dair söylentiler çıkıyordu.Filiz Akın oğlunun yuvasını kurtarmak için çok uğraştı. Ancak 3,5 yıl süren evlilik geçenlerde sona erdi.

NE ZEYNEP MUTLU NE DE İLKER İNANOĞLU EVLİLİKTE DİKİŞ TUTTURABİLDİ

Zeynep Mutlu üçüncü, İlker İnanoğlu dördüncü evliliğini bitirmiş oldu. İlker İnanoğlu, Zeynep Mutlu'nun kızı Nazlı ile çok iyi anlaşıyordu.

İkili arasındaki 3,5 yıllık evlilik noktalandı;

Filiz Akın'ın Tüm Çabalarına Rağmen İlker İnanoğlu ve Zeynep Mutlu Boşandı
Filiz Akın'ın Tüm Çabalarına Rağmen İlker İnanoğlu ve Zeynep Mutlu Boşandı

Son Dakika Magazin Filiz Akın'ın Tüm Çabalarına Rağmen İlker İnanoğlu ve Zeynep Mutlu Boşandı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Cemal Hünal, sağlık sorunları nedeni ile Survivor 2021'e veda etti Selçuk Bayraktar, Akıncı PT-3 ile yuvadan uçmadan önce son selfiesini çekti Meteoroloji'den 28 Ocak'ta İstanbul için kar uyarısı Cumhurbaşkanı Erdoğan için "Sözde" ifadesini kullanan Kılıçdaroğlu'nun adı bulvardan silindi Sereney Sarıkaya rekor bir ücret karşılığında ATV'nin yeni dizisiyle ekranlara dönüş yapıyor Makedonya'dan sınır dışı edilen Sedat Peker suskunluğunu "Yanvar Katliamı" ile bozdu Bulgaristan'daki taşkın Edirne'ye su maymunlarını getirdi Hazır döner paketleyen iki çalışanın çekip paylaştığı videoya tepki yağıyor