Son Dakika Haberleri: Finlandiya'da Sıkı Hudut Kontrolü

Finlandiya'da Sıkı Hudut Kontrolü

5 gün önce

Finlandiya hükümeti, başkent Helsinki’de pazartesi günü gerçekleştirilecek Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ve ABD Başkanı Donald Trump’ın görüşmesinden dolayı sıkı hudut kontrolü uygulayacak.

Finlandiya'da Sıkı Hudut Kontrolü, System.String[]
Finlandiya hükümeti, başkent Helsinki'de pazartesi günü gerçekleştirilecek Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ve ABD Başkanı Donald Trump'ın görüşmesinden dolayı sıkı hudut kontrolü uygulayacak.

Finlandiya hükümeti, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ve ABD Başkanı Donald Trump'ın Finlandiya ziyaretinde güvenlik için sıkı hudut kontrolü uygulayacağını açıkladı. Hudut kontrolü bugün saat 12.00'de başlayıp, Salı günü saat 12.00'ye kadar devam edecek. Kontrollerde sadece Shengen bölgesindeki ülkelerin vatandaşları Finlandiya'ya girebilecek.

Finlandiya AB dönem başkanıyken Dışişleri ve Devlet Başkanları toplantısında da sıkı hudut kontrolü yapmıştı. Finlandiya hükümeti "Bu sıkı hudut kontrolünü gelecek iki devlet başkanının korunması büyük risk taşıdığı için uygun gördük" açıklamasını yaptı.

Öte yandan iki liderin, iki ülke arasındaki ilişkileri ve Orta Doğu'da atılacak adımları ele alacağı belirtiliyor. - STOCKHOLM16 Yaşındaki Etiyopyalı Atletin Fotoğrafı, Spor Dünyasını İkiye Böldü Deniz Baykal'dan Kurultay Yorumu: Partiyi Geriye Götürür

Yatağan Termik Santrali'nin Kömür Bandı Çöktü: 2 İşçi Göçük Altında, 9 Yaralı Yaşlı Adamı Çocuklarının Gözü Önünde Vahşice Katledip, Halıya Sarıp Araziye Attılar