Son Dakika Haberleri: Fizy'nin Kullanım Oranı Tarkan İş Birliğiyle 3'e Katlandı

Fizy'nin Kullanım Oranı Tarkan İş Birliğiyle 3'e Katlandı

3 ay önce

Ünlü pop şarkıcısı Tarkan'la iş birliği yapan ve müzik dinleme deneyimini "eşsiz" hale getiren özelliklerini Tarkan'ın yeni albümü ile tanıtan Turkcell'in müzik platformu fizy'nin, dinlenen şarkı adetleri geçen yıla oranla 3 kat artış gösterdi.

Fizy'nin Kullanım Oranı Tarkan İş Birliğiyle 3'e Katlandı, System.String[]
Ünlü pop şarkıcısı  Tarkan'la iş birliği yapan ve müzik dinleme deneyimini "eşsiz" hale getiren özelliklerini  Tarkan'ın yeni albümü ile tanıtan  Turkcell'in müzik platformu fizy'nin, dinlenen şarkı adetleri geçen yıla oranla 3 kat artış gösterdi.

Turkcell açıklamasına göre, fizy,  Tarkan ile yaptığı iş birliğiyle birçok yeniliğe de imza attı.  Tarkan'ın son albümü "10"u sevenleriyle buluşturan fizy, "dijital müziğin tanımını değiştirecek" en yeni özelliklerini de  Tarkan'ın albüm ve konser çalışmalarıyla duyurdu.

Şimdiye kadar toplamda 11,7 milyon kez indirilen fizy ile kullanıcılar müzik dinlerken, video seçeneği sayesinde  Tarkan'ın yeni klibini de ilk kez izleme ayrıcalığı fizy kullanıcılarının oldu. fizy üzerinden dinlenen şarkı adedi geçen yıla göre 3 kat arttı.
Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!


Dünya Güzeli Seçilen Hintli Modelin Doğal Halini Gören "Tacını Alın" Diyor AK Parti'de Çifte İstifa! Mardin ve Van İl Başkanları İstifa Etti
Sakarya Suriyeli Mülteci Grup, Pala ve Sopalarla Dehşet Saçtı