Rıza Bey Apartmanı'nda ikiz kardeşlerin cansız bedenlerine ulaşıldı - Son Dakika

Rıza Bey Apartmanı'nda ikiz kardeşlerin cansız bedenlerine ulaşıldı

02.11.2020 19:08

İzmir'de yaşanan 6,6 büyüklüğündeki depremde yıkılan Rıza Bey Apartmanı'nın enkazında ikiz kardeşler Çınar ve Sayla Akgündüz'ün cansız bedenlerine ulaşıldı.

İzmir'in Seferihisar ilçesi açıklarında meydana gelen 6,6 büyüklüğündeki depremin ardından birçok bina yıkıldı. Ekiplerin enkaz altındakileri kurtarma çalışmaları devam ederken, deprem bölgesinden bir acı haber daha geldi.

İKİZ KARDEŞLERİN CANSIZ BEDENİNE ULAŞILDI

Depremde yıkılan Rıza Bey Apartmanı'nın enkazında ikiz kardeşler Çınar ve Sayla Akgündüz'ün cansız bedenlerine ulaşıldı. Depremin olduğu günden beri bir umutla beklenen ikizlerin cansız bedeninin bulunması herkesi kahretti.

Ayrıca Jandarma Arama Kurtarma ekipleri, bir kediyi 80 saat sonra canlı olarak çıkararak sağlık ekiplerine teslim etti.18 kişinin sağ olarak kurtarıldığı Rıza Bey Apartmanı'nda vefat eden kişi sayısı 26'ya yükseldi.

Rıza Bey Apartmanı'nda ikiz kardeşlerin cansız bedenlerine ulaşıldı

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Rıza Bey Apartmanı'nda ikiz kardeşlerin cansız bedenlerine ulaşıldı - Son Dakika


YORUMLAR (2)

Son Dakika

Mesut'un imza töreninde kariyeriyle ilgili sorulan soruya verdiği cevap salondakileri coşturdu Son Dakika: İstanbul'dan Rusya'ya giden kargo gemisi Beykoz açıklarında sürükleniyor Son Dakika: İstanbul Boğazı ve Karadeniz'deki hamsi avı yasağı 7 Şubat'a kadar uzatıldı Joe Biden yönetiminden Türk hamlesi! ABD'nin kritik bakanlıklarına 3 Türk kadın atandı Kısıtlamalarda gevşeme olacak mı? Bilim Kurulu, koronavirüs tedbirleri ve aşılama gündemiyle toplandı İbrahim Tatlıses ve Dilan Çıtak arasındaki buzlar eridi Pelin Akil'den üçüncü çocuk için eşine bomba gönderme Burak Yılmaz'ın sözlerine Mesut Özil'den yanıt: İnşallah Türkiye'yi güzel temsil eder