Son Dakika Haberleri: Ukrayna'da Öldürülen Türk Kızların Cenazeleri İstanbul'a Getirildi

Ukrayna'da Öldürülen Türk Kızların Cenazeleri İstanbul'a Getirildi

13 gün önce

Ukrayna'da öldürülen üniversite öğrencileri Buket Yıldız ile Zeynep Hüsünbeyi'nin cenazeleri, Türkiye'ye getirildi. Zeynep Hüsünbeyi'nin cenazesi İzmir'e, Buket Yıldız'ın cenazesi ise memleketi Hatay'a gönderilecek.

Ukrayna'nın Harkov kentinde öldürülen üniversite öğrencileri Buket Yıldız (20) ile Zeynep Hüsünbeyinin (22) cenazeleri, THY'nin tarifeli uçağıyla Türkiye'ye getirildi. Atatürk Havalimanı'na saat 14.30'da inen uçaktan indirilen cenazeler, akşam saatlerinde Hatay ve İzmir'e gönderilecek.

GENÇ KIZLARIN CENAZELERİ İSTANBUL'A GETİRİLDİ

Ukrayna'nın Harkov kentinde Hüsnü Can Çökmez tarafından öldürülen üniversite öğrencileri Buket Yıldız ve Zeynep Hüsünbeyi'nin cenazeleri Türk Hava Yolları'nın TK1474 sefer sayılı uçağıyla Harkov'dan İstanbul'a getirildi. Cenazeleri almaya giden acılı aileleri de aynı uçakla İstanbul Atatürk Havalimanı'na geldi.

CENAZELER AKŞAM SAATLERİNDE MEMLEKETLERİNE GÖNDERİLECEK

Cenazeler THY'nin kargo terminaline götürülürken Zeynep Hüsünbeyi'nin cenazesi bu akşam TK2334 sefer sayılı saat 18.00 uçağıyla İzmir'e, Buket Yıldız'ın cenazesi ise TK2258 sefer sayılı saat 20.45 uçağıyla memleketi Hatay'a gönderilecek.


YORUMLAR


İran'da 66 Binden Fazla Memurun İşine Son Verildi Yılmaz Özdil'in Kitabı Alışveriş Sitelerinde 25 Bin TL'ye Satılmaya Başlandı

Son Dakika! Usta Tiyatrocu Ayşen Gruda Hayatını Kaybetti