Fox, X-Men Evreninde Geçen The Gifted'ı İptal Etti - Son Dakika

Fox, X-Men Evreninde Geçen The Gifted'ı İptal Etti

10 ay önce

20th Century Fox çatısı altında yayımlanan The Gifted'ın yayın hayatına ani bir kararla son verildi.

Fox, X-Men Evreninde Geçen The Gifted'ı İptal Etti, System.String[]

Marvel'ın X-Men evreninde geçen yapımı The Gifted, 2 Ekim 2017'de başladığı ilk sezonunun ardından 26 Şubat 2019'da son sezonuyla izleyicilere veda etmişti. Yeni sezonunun gelmesi beklenen The Gifted, Fox'un kararıyla iptal edildi.


Bazı söylentilere göre bu iptal kararının ardında Disney+ yer alıyor. Konuyla ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmamış olsa da Matt Nix yapımcılığında çekilen The Gifted'ın seyirciye veda ettiği kesin. Unutmadan ekleyelim, The Gifted'ın IMDb puanı 10 üzerinden 7,5 idi.X-Men evrenini yansıtan The Gifted'ın vedasının ardından bazı söylentilere göre Legion, X-Men: Dark Phoenix ve The New Mutants; Fox çatısı altındaki son X-Men yapımları olacak. Konuyla ilgili ne Marvel'dan ne de Fox'tan bir açıklama gelmediği için bu konuda erken konuşmak hata olacaktır. Konuyla ilgili gelişmeleri kaçırmamak için bizi takip edebilirsiniz.

Kaynak: WebTekno

Haber Yayın Tarihi: 18.04.2019 11:34 Son Dakika

Son Dakika: Elazığ'daki depremde ölü sayısı 19'a yükseldi
Kızılay Başkanı Kınık, deprem sonrası bağış talep etti! Tepkiler gelince paylaşımı sildi Meral Akşener, deprem haberini alınca Fatiha Suresi'ni okuyup siyaset konuşmayı bıraktı

Son Dakika Haberleri