Son Dakika Haberleri: Galatasaray'dan Göksel Gümüşdağ'a Sert Tepki

Galatasaray'dan Göksel Gümüşdağ'a Sert Tepki

2 ay önce

Galatasaray, Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ'a Video Yardımcı Hakem konusundaki açıklamalarından dolayı tepki gösterdi.

Galatasaray, Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ'ın yaptığı açıklamaları kınadı. Sarı-kırmızılı kulübün internet sitesinde, "Her durumdan kendine vazife çıkaran şahıs hakkında." başlığıyla, isim verilmeden yapılan açıklamada, şu görüşlere yer verildi:

"İkinci başkanımızın, VAR kayıtlarının kamuoyuna açıklanması gerektiğine dair sözleri üzerine, bir futbol kulübü başkanı talihsiz beyanatlarda bulunmuştur. Hiçbir kulüp ve kişi hedef alınmamasına karşın, bu açıklamaları üzerine alan bu zat, federasyon adına konuşma yetkisini nereden bulmuştur ve hangi sıfatla VAR kayıtlarının açıklanamayacağını söylemiştir, merak etmekteyiz. Her durumdan kendine vazife çıkaran, kendisini Türk futbolunun tepe yöneticisi gibi gören, bugüne kadar takındığı tavırlar ve kullandığı ifadelerle Türk futbol ailesini, yayıncı kuruluşu bile yönlendirmeye çalışan bu kişinin sözlerini şiddetle kınıyoruz."

"VAR KAYITLARI IFAB KURALLARI GEREĞİNCE PAYLAŞILAMAZ"

Göksel Gümüşdağ, Türkiye Futbol Federasyonu Beylerbeyi Tesisleri'nin açılışında basın mensuplarına yaptığı açıklamada, "VAR kayıtları IFAB kuralları gereğince paylaşılamaz." ifadelerini kullanmıştı.

Haber Yayın Tarihi : 18.04.2019 08:03 Kaynak: AA

YORUMLAR


Tacikistan'da, DEAŞ'lıların Bulunduğu Cezaevinde Kanlı İsyan: En Az 32 Kişi Öldü Yaşlı Adam, Camideki Kasadan Para Çalarken Suçüstü Yakalandı Mehmet Aslan'dan Ekrem İmamoğlu'nun Katıldığı CNN Türk'teki Program Hakkında Çarpıcı İddia: Erken Bitirdiler