Son Dakika Haberleri: Galatasaray Karıştı! Fatih Terim İmzalamıyor, İstifa Bile Edebilir

Galatasaray Karıştı! Fatih Terim İmzalamıyor, İstifa Bile Edebilir

27 gün önce

Galatasaray'da yönetimin ikinci dönem mali yönden ibra edilmemesinin ardından Fatih Terim'in bu süreç sonlanana kadar imza atmama kararı aldığı ortaya çıktı. Terim'in hatta yine seçim yapılırsa istifa teklifinde bile bulunabileceği belirtildi.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, ibra krizi sonrası seçim yapılana kadar yeni sözleşmeyi imzalamama kararı aldı.

Geçtiğimiz cumartesi günü yapılan yıllık olağan genel kurulda idari yönden ibra edilmeyen Mustafa Cengiz, ''Biz görevimizin başındayız. Son genel kurulda haksız ve tartışmalı kararlara karşı hukuki mücadelemizi tüm alanlarda ve tüm boyutlarda sürdüreceğiz.'' dedi.

Mali Genel Kurul öncesi Mustafa Cengiz ve Abdurrahim Albayrak, teknik direktör Fatih Terim ile görüşmüş, 5 yıllık yeni sözleşme üzerinde anlaşmışlardı. 4. kez Galatasaray'ın başına geçen ve her seçim sürecinde yeni yönetimin önünü açmak adına istifa dilekçesini veren Fatih Terim, lig oynanırken seçim yapılırsa yine istifa teklifinde bulunabilir.

Fatih Terim bırakırsa, kriz iyice büyüyecek. Taraftarın ve yönetimin en büyük korkusu, camiada yaşanan seçim sürecinin takımı olumsuz yönde etkilemesi. Son 8 haftaya 6 puan geride girmesine rağmen, rakibi Başakşehir ile evinde karşılaşacak olan sarı kırmızılı ekipte, yönetimin yaşadığı huzursuzluk takıma yansıyabilir.

Conor McGregor Kariyerine Son Verdi

Fenerbahçe Mina'yı Transfer Etmek İstiyor

Eski Milli Futbolcu İsmail Demiriz FETÖ Üyeliğinden 6 Yıl 3 Ay Hapis Cezasına Çarptırıldı

Haber Yayın Tarihi : 26.03.2019 10:57 

YORUMLAR


97 İşçinin İşten Çıkarıldığı Belediyede, Engelli Kadrosundaki İşçi İntihara Kalkıştı Saynur Öztürk, Eşi Hasan Ali Kaldırım'ı Aldattı mı? Yeni Görüntüler Ortaya Çıktı İBB'nin Sitesinde Dikkat Çeken Atatürk Detayı