Son Dakika Haberleri: Gebe Olduğunu Anlamadığı Köpeği Yolda Doğum Yaptı

Gebe Olduğunu Anlamadığı Köpeği Yolda Doğum Yaptı

4 gün önce

Kocaeli'de 1,5 ay önce arkadaşından aldığı fino cinsi köpeğin hamile olduğunu anlamayan İsmail Üstün isimli vatandaş, rahatsızlandığını düşünerek veterinere götürdüğü köpeğin yolda doğurması ile neye uğradığını şaşırdı.

Kocaeli'nin Gölcük ilçesinde, İsmail Üstün'ün 1,5 ay önce aldığı ve rahatsızlığı nedeniyle veterinere götürdüğü köpeği, biri yolda diğeri veterinerde olmak üzere 2 yavru doğurdu.

YOLDA KÖPEĞİN DOĞURDUĞUNU FARK ETTİ

Gölcük Değirmendere Mahallesi'nde oturan İsmail Üstün, 1,5 ay önce arkadaşından aldığı fino cinsi köpeği rahatsızlanması üzerine kucağına alarak veterinere götürmek üzere yola çıktı. İsmail Üstün yolda köpeğin doğurduğunu fark etti. İsmail Üstün köpeğini ve doğan yavrusunu alarak veterinere götürdü. Köpek, veteriner kliniğinde de bir yavru dünyaya getirdi.

"GEBE OLDUĞUNU ANLAMADIK"

İsmail Üstün büyük şaşkınlık yaşarken, "Evde bir anda hayvanda bir değişiklik hissettik. Biz de bir rahatsızlığı vardır diyerek veterinerimize götürüyorduk. Köpeğim kucağımdaydı bir anda bir ıslaklık hissettim yol kenarına koydum, bir baktım ki doğuruyor. Gebe olduğunu hiç anlamadık" dedi.

İşte o görüntüler;

Haber Yayın Tarihi : 15.04.2019 10:11 Kaynak: DHABaba, Oğlunun 16 Yaşındaki Kız Arkadaşına Cinsel İstismarda Bulundu Son Dakika! Türkiye'nin de Katıldığı Ortak Operasyonda 5 Ton Uyuşturucu Böyle Ele Geçirildi Yanlış Partiye Oy Verdiği İçin Boyalı Parmağını Kesip Attı Bankalar Emekliler İçin Verilen Promosyon Ücretlerini 700 TL'ye Kadar Yükseltti