Gebze'de Gözaltına Alınan Hakim ve Savcılar Adliyeye Sevk Edildi - Son Dakika

Gebze'de Gözaltına Alınan Hakim ve Savcılar Adliyeye Sevk Edildi

18.07.2016 16:35
Gebze'de Gözaltına Alınan Hakim ve Savcılar Adliyeye Sevk Edildi

Kocaeli'nin Gebze İlçesi'nde gözaltına alınan 12 hakim ve 12 savcı adliyeye sevk edildi.

Kocaeli'nin Gebze İlçesi'nde gözaltına alınan 12 hakim ve 12 savcı adliyeye sevk edildi.

Gebze Cumhuriyet Savcılığı'nın, cumartesi günü Gebze Adliyesi'nde görev yapan hakim ve savcılar hakkında gözaltı kararı almıştı. Gebze Adliyesi'nde görev yapan savcılar Muhammet Sait Çetin, Ümit Çalışkan, Ramazan Apaçık, Ayhan Ulu, Hasan Kaya, Yunus Önal, Sinan Temel, İbrahim Işıktaş, Serkan Noğay, Hamza Kul, Fatik Çelik ve Hacı Serhat Karslı ile hakimler Adnan Şimşek, Abdullah Çakır, İbrahim Balık, Ramazan Altun, Hamdi Vural, Mustafa Akgül, Muhsine Ünal Kul, Figen Apaçık, Süleyman Mortaş, Zürriyet Akgül, Mehmet Yavuz ve Sait Çağlar gözaltına alınarak Gebze Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü.

Bugün, emniyette işlemlerin tamamlanmasının ardından hakim ve savcılar öğle saatlerinde yoğun güvenlik önlemleri altında adliyeye sevk edildi.

- Gebzekocaeli

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Gebze'de Gözaltına Alınan Hakim ve Savcılar Adliyeye Sevk Edildi - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement