Geçen sene selin yaşandığı Bozkurt'ta dere yataklarında su seviyesi yükseldi - Son Dakika

Geçen sene selin yaşandığı Bozkurt'ta dere yataklarında su seviyesi yükseldi

27.06.2022 10:27

Geçen sene sel afetinin yaşadığı Kastamonu'nun Bozkurt ilçesinde şiddetli yağış neticesinde dere yataklarında ve Ezine Çayı'nda su seviyesi yükseldi.

Geçen sene sel afetinin yaşadığı Kastamonu'nun Bozkurt ilçesinde şiddetli yağış neticesinde dere yataklarında ve Ezine Çayı'nda su seviyesi yükseldi.

11 Ağustos 2021'de sel felaketinin yaşandığı ve onlarca vatandaşın yaşamını kaybettiği Bozkurt ilçesinde şiddetli yağışların neticesinde dere yataklarında ve Ezine Çayı'nda su seviyesi yükseldi. Yaşanacak ihtimal olumsuzluk ve can kaybına karşı Kastamonu Valiliği ve tüm kurumlar teyakkuz halinde.

(İbrahim Şahin Demir - Özgür Kaya - İHA)

YORUMLAR
500
Kastamonu'daki silahlı kavgada bir kişi öldü, bir kişi yaralandı Kastamonu'daki silahlı kavgada bir kişi öldü, bir kişi yaralandı Kastamonu'da uyuşturucu operasyonunda 1 kişi tutuklandı Kastamonu'da uyuşturucu operasyonunda 1 kişi tutuklandı 1 yıl önce sel sularının altında kalmıştı, Bozkurt yeniden inşa ediliyor 1 yıl önce sel sularının altında kalmıştı, Bozkurt yeniden inşa ediliyor
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Geçen sene selin yaşandığı Bozkurt'ta dere yataklarında su seviyesi yükseldi - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement
Haberi Paylaş