"Geleceğe Nefes Ol" kampanyası - Son Dakika

"Geleceğe Nefes Ol" kampanyası

11.11.2020 14:29

Fidan Dikimi Genel ve Detaylar Vali Oktay Çağatay'ın Fidan Dikimi Genel ve Detaylar Fidan Dikimi Detaylar BİTLİS - Bitlis'in Ahlat ilçesinde "Milli Ağaçlandırma Bayramı" kapsamında gençlik merkezinin bulunduğu alanda 1500 fidan dikildi.

Fidan Dikimi Genel ve Detaylar

Vali Oktay Çağatay'ın Fidan Dikimi Genel ve Detaylar

Fidan Dikimi Detaylar BİTLİS - Bitlis'in Ahlat ilçesinde "Milli Ağaçlandırma Bayramı" kapsamında gençlik merkezinin bulunduğu alanda 1500 fidan dikildi.

Bitlis Valisi Oktay Çağatay, etkinlikte yaptığı konuşmada, ağaçlandırma seferberliğinde Türkiye'nin dünyaya önder olacağını söyledi.

Bugün kentin 7 bölgesinde 100 bin fidanın toprakla buluştuğunu belirten Çağatay, şunları kaydetti:

"Bu etkinlik Cumhurbaşkanımızın önderliğinde başlayan bir proje. Her yıl 11.11.11 diye nitelendirdiği, yani 11. ayın 11'inde saat 11.00'da yapılan bir faaliyet. Bu yıl 30 ülkeden de katılım olduğunu biliyoruz. İnşallah Dünyaya yayılacak ve Dünyayı ağaçlandırma seferberliğinde Türkiye önder olacak. Kentimize ve ülkemize hayırlı olsun. Emeği geçenlere de teşekkür ederim."

Programa Cumhuriyet Başsavcısı Ali İhsan Akdoğan, Bitlis Eren Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erdal Necip Yardım, Ahlat Kaymakamı Fikret Dağ, Ahlat Belediye Başkanı Abdulalim Mümtaz Çoban ve vatandaşlar katıldı.

 Geleceğe Nefes Ol kampanyası
 Geleceğe Nefes Ol kampanyası
 Geleceğe Nefes Ol kampanyası
 Geleceğe Nefes Ol kampanyası

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel 'Geleceğe Nefes Ol' kampanyası - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Nijerya açıklarında saldırıya uğrayan Türk gemisi için devrede! Tüm yetkililere talimat verdi Kız arkadaşına intihar mesajı atan genç için ekipler seferber oldu Erdoğan'ın peş peşe görüşme yaptığı Saadet Partisi'nden ittifaka şartlı yeşil ışık Korsan saldırısına uğrayan Türk gemisinin kaptanı dehşet dolu anları anlattı Türk gemisine Gine Körfezi'nde korsan saldırısı! 1 gemici öldürüldü, 15 gemici kaçırıldı Erdoğan Bayraktar'dan çok konuşulacak Muharrem İnce paylaşımı! Yeni kurulacak partiye mi katılıyor? Güneşli havaları unutun! Kar geri geliyor, hafta boyunca sürecek 5 çocuğunu öldürüp evi ateşe veren kadın canına kıydı, bıraktığı not tüyler ürpertti