Son Dakika Haberleri: Genç Kız, Kapısı Açık Minibüsten Yola Düştü

Genç Kız, Kapısı Açık Minibüsten Yola Düştü

2 ay önce

İstanbul'da kapısı açık şekilde ilerleyen minibüsten yola düşen genç kız, arkadan gelen kamyonetin altında kalmaktan son anda kurtuldu. Kaza, güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

İstanbul Maltepe'de tıka basa dolu minibüste yolculuk yapan genç kız, kapısı açık şekilde ilerleyen minibüsten yola düştü. Genç kız,arkadan gelen kamyonetin altında kalmaktan son anda kurtulurken, kaza güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

Olay, Maltepe Bağlarbaşı Mahallesi İnönü Caddesi üzerinde gerçekleşti. İçerisi tıka basa yolcu olan bir hatlı minibüs, yolda kapısı açık şekilde ilerliyordu. O sırada minibüsün içerisinde bulunan bir genç kız bir anda minibüsten düştü. Genç kız o sırada arkadan gelen kamyonetin altında kalmaktan son anda kurtuldu. Durumu fark eden çevredeki vatandaşlar ile minibüsten inen yolcular, hemen genç kızın yardımına koştu.

GENÇ KIZ HASTANEYE KALDIRILDI

Hafif yaralanan gence ilk müdahale vatandaşlar tarafından yapılırken olay yerine sağlık ekipleri sevk edildi. Yaralanan genç kız, tedavi edilmek üzere ambulans ile hastaneye götürüldü.

''YAPILAN MÜDAHALELER SONUCU BİLİNCİ YERİNE GELDİ''

Olaya tanık olan bir vatandaş kazayla ilgili olarak, "Olay esnasından ben burada telefon görüşmesi yapıyordum. Minibüsten iki tane kız çocuğunun düştüğünü fark ettim. Hemen müdahalede bulundum. Bir tanesinin bileğinde yaralanma vardı diğerinin de bilinci kaybolmuştu. İlk 10 dakika esnasında yaptığımız müdahaleler sonucunda bilinci tekrar yerine geldi. Bu arada ambulans ve trafik ekiplerine haber verdik. Kapının açık olup olmadığını bilmiyorum o sırada telefonda görüşme yapıyordum. O esnada düştüğünü fark ettim sesin üzerine" dedi.

KAMERALAR ANBEAN KAYDETTİ

Genç kızın tıka basa dolu minibüsten düşme anları güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde minibüs ilerlerken, genç kız bir anda yola düşüyor, çevredeki vatandaşlar ile minibüsteki yolcular da gence yardım etmek için yanlarına gidiyor.

Genç Kız, Kapısı Açık Minibüsten Yola Düştü
Haber Yayın Tarihi : 21.05.2019 09:44 Kaynak: İHA

YORUMLAR


Şanlıurfa'da sıcak havayla birlikte yılan kapanı satışları arttı Hırsızlık zanlısı kadın böyle isyan etti: 4 senedir parmağıma alyans takamayanlar kelepçe taktırdı Tekneye bağlı paraşütle 50 metreden denize düşen Filistinli turist öldü