Gergedan Mevsimi Filmi - Son Dakika

Gergedan Mevsimi Filmi

02.02.2013 14:59
Gergedan Mevsimi Filmi, System.String[]

Gergedan Mevsimi filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Gergedan Mevsimi filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

İran'da şahın devrilmesiyle başlayan İslami rejim devriminin hemen öncesinde geçen hikaye bu politik değişimler ekseninde sancılı bir aşk öyküsünü beyazperdeye taşıyor.

Kürt yönetmen Bahman Ghobadi'nin çekimlerinin bir bölümünü Türkiye'de gerçekleştirdiği, başrollerini Monica Belluci ve Behrouz Vossoughi’nin paylaştığı yapım, çekim sürecinde adından oldukça söz ettirmişti. Türk oyunculardan Beren Saat, Belçim Bilgin, Yılmaz Erdoğan, Caner Cindoruk’un rol aldığı film, İranlı ve Türk oyuncuları bir araya getiriyor.

Yönetmen: Bahman Ghobadi

Senaryo: Bahman Ghobadi

Oyuncular: Belçim Bilgin, Caner Cindoruk, Yılmaz Erdoğan, Monica Bellucci, Behrouz Vossoughi

Filmin Türü: Drama 0,

Orijinal Adı: Rhino Season

Yapımcı Firma: BKM Film, Mij Film Co.

Yapım Yılı: 2012

Yapım Ülkesi: Türkiye, İran

Orijinal Dili: Persçe

Dağıtıcı Firma: UIP Filimcilik

Vizyon Tarihi: 26.10.2012

Gergedan Mevsimi Filmi

Son Dakika Güncel Gergedan Mevsimi Filmi - Son Dakika


Son Dakika

F.Bahçe'nin gündemindeki Mesut Özil'in Arsenal'deki alacaklarını istemesi transferi tıkanma noktasına getirdi Eski Galatasaraylı Yasin Öztekin, TFF 1. Lig ekibi Samsurspor'la anlaşma sağladı Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan faiz mesajı: Beni dinlerler, dinlemezler ama ben yüksek faize karşıyım Son Dakika! Hollanda hükümeti ülkede tartışma yaratan çocuk yardımı skandalı nedeniyle istifa etti Selçuk Özdağ'a yapılan saldırı sonrası Davutoğlu'ndan ilk açıklama: Erdoğan'dan açıklama bekliyoruz Suudi Arabistan Veliaht Prensi bin Selman bir ilke imza atarak Dünya Ekonomik Forumu'na çölden katıldı Kendisine işkence yapan eşini öldüren Melek İpek'in tutukluluğuna itiraz edildi Biden 1,9 trilyon dolarlık Amerikan Kurtarma Planı'nı açıkladı! Altın fiyatları hareketlendi