Giresun Orman Bölge Müdürü Özkaya Suşehri'nde - Son Dakika

Giresun Orman Bölge Müdürü Özkaya Suşehri'nde

Giresun Orman Bölge Müdürü Mustafa Özkaya, Suşehri ilçesini ziyaret etti.

Giresun Orman Bölge Müdürü Mustafa Özkaya, Suşehri ilçesini ziyaret etti.


Giresun Orman Bölge Müdürü Mustafa Özkaya, ilk olarak Suşehri Belediye Başkanı Fazlı Yüksel'i makamında ziyaret ederek, bir süre sohbet etti.


Ziyaret sonrası bir açıklama yapan İlçe Başkanı Yüksel, "Orman İşletme Şefliğimizin yenilenmesi, ilçemiz orman depo alanı ve ilçemize müdürlük kurulması konularında bir takım değerlendirmelerimiz oldu. Bizler de belediye olarak kurumumuza elimizden gelen desteği vermeye devam edeceğiz. Organizeli çalışarak gerek depo alanı, gerekse yeni bir bina konusunda çok daha güzel fikirler çıkacaktır. İlgilerinden dolayı Mustafa Özkaya'ya teşekkür ediyorum." dedi.


Ziyarette, Akıncılar Belediye Başkanı Hasan Şen, Giresun Orman Bölge Müdür Yardımcısı Ali Göçer, Şube Müdürü Uğur Aktaş ve Koyulhisar Orman İşletme Müdürü Hakkı Türkoğlu da hazır bulundu.

Son Dakika

08:33 Tacize de susmamış! Deniz Bulutsuz, Galatasaraylı basketbolcu Caner Erdeniz'le davalık olmuş 07:19 Rize'de kaybolan 11 yaşındaki çocuk 12 kilometre uzaklıkta bulundu 05:11 Bataklık Operasyonu'nda 34 şüpheli tutuklandı 21:58 Didem Soydan cesur fotoğraflarına bir yenisini daha ekledi! Sokakta transparan kıyafetiyle poz verdi 20:21 Alman medyası açık açık yazdı: Türkiye'ye yönelik seyahat uyarılarının arkasında sağlık endişeleri yok 17:51 Havacılık devi Air France 7.580 kişiyi işten çıkaracak 15:07 Denizlispor'da Bülent Uygun dönemi sona erdi 13:40 Uzmanlardan sahte altın uyarısı: Güvendiğiniz yerden alın 13:29 Tokat'taki bakır madeninde altın bulundu 11:53 En düşük maaş kaç lira olacak? İşte memur ve emeklinin temmuzda alacağı zamlı aylıklar 11:23 Ayasofya tartışmaları hakkında konuşan Kemal Kılıçdaroğlu: İtiraz etmeyeceğiz 11:20 Ünlü sunucu Kelly Brook'tan cinsel ilişki itirafı: Yaş ilerledikçe daha iyi oluyor 09:50 Doğada kendiliğinden yetişmesine rağmen toplaması yasak olan salebin kilosu 900 liraya satılıyor 09:27 En çok bilinen koronavirüs belirtileri yaz aylarıyla birlikte değişti 09:17 Savcılık, Ecrin bebeğin ölümünde 'ihmali bulunan' üvey babaannenin 25 yıl hapsini istedi