Gölbaşı Kaymakamı Aksoy'dan Okulda İnceleme - Son Dakika

Gölbaşı Kaymakamı Aksoy'dan Okulda İnceleme

10.10.2018 16:14
Gölbaşı Kaymakamı Aksoy'dan Okulda İnceleme, System.String[]

Gölbaşı Kaymakamı Can Aksoy, yapımı tamamlanan ve eğitim-öğretime başlanan Şehit Özer Salik İlkokulunu inceledi.

Gölbaşı Kaymakamı Can Aksoy, yapımı tamamlanan ve eğitim-öğretime başlanan Şehit Özer Salik İlkokulunu inceledi.

Kaymakam Aksoy, Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir ve beraberlerindeki heyet, okulu gezdi, gördükleri eksiklikleri belirtti.

Eksikliklerin giderilmesi konusunda gerekli tedbirin alınması talimatını veren Aksoy, iş listesinde bulunmayan bir takım eksikliklerin de kaymakamlık ve belediye tarafından giderileceğini ifade etti.

Belediye Başkanı Yusuf Özdemir de Gölbaşı Belediyesi olarak okulun çevre düzenlemesine katkı sunacaklarını ve diğer eksikliklerin bir an evvel giderileceği konusunda yardımcı olacaklarını kaydetti.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Gölbaşı Kaymakamı Aksoy'dan Okulda İnceleme - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Çukur'un. 106. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Selim Koçavalı hayatını kaybediyor Koronavirüs tedavisi gören Kadir Topbaş yoğun bakıma alındı Cinsel ilişki teklifini reddettiği için kendisini vuran sevgilisini öldürmüştü! Tutuklanmasına karar verildi Bill Gates'in insanlara çip takmak için koronavirüs salgınını kullandığı iddiası yalanlandı Real Madrid'in eski futbolcusu Royston Drente, iflas etti Lille, Burak Yılmaz'ın golleriyle Sparta Prag'ı 2-1 mağlup etti Mine Tugay'dan ayna karşısında göğüs dekolteli pozlar! Paylaşıma beğeni yağdı Genç kadın, gelin arabasının yolunu kesip eski erkek arkadaşını son kez ikna etmeye çalıştı