Gölcük'te resim yarışmasında dereceye girenler ödüllerini aldı - Son Dakika

Gölcük'te resim yarışmasında dereceye girenler ödüllerini aldı

29.09.2020 14:55
Gölcük'te resim yarışmasında dereceye girenler ödüllerini aldı, System.String[]

Kocaeli'nin Gölcük ilçesinde okullar arasında düzenlenen resim yarışmasında dereceye girenler belirlendi.

Kocaeli'nin Gölcük ilçesinde okullar arasında düzenlenen resim yarışmasında dereceye girenler belirlendi.

Gölcük Kaymakamlığı, Gölcük Belediyesi, Gölcük Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gölcük İlçe Sağlık Merkezi Müdürlüğü tarafından yeni tip koronavirüsten (Kovid-19) korunmayı anlatan okullar arası resim yarışması düzenledi.

Anıtpark'ta düzenlenen ödül töreninde, dereceye girenlere ödülleri verildi.

Gölcük Kaymakamı Cengiz Karabulut, yaptığı konuşmada, pandemi sürecinde eğitimle ilgili yaşananlara değinerek, "Evden derslerini takip eden öğrencilerimizin bu pandemi sürecinde hem konuya duyarlı olmaları hem de kendilerini bu tip aktivitelerle geliştirmeleri yönünde böyle bir yarışma tertip edildi. Bu yarışma oldukça yoğun ilgi gördü. Yarışmaya 107 öğrencimiz katıldı, emeklerini resimlerine yansıttılar. Biz de belediye başkanımızla birlikte çocukları yönlendirmek ve aynı zamanda spor yapmaları için bisiklet hediye ettik. Böylelikle çocuklarımız hem spor yapacak, hem de bu tür yarışmalara katılacaklar." ifadesini kullandı.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Gölcük'te resim yarışmasında dereceye girenler ödüllerini aldı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Iğdır'dan Erzurum'a dönen kamyon şoförünün seyir halindeyken ayakları dondu AK Parti'nin 2020'nin en beğenilen olayı anketinde ilk sırayı Ayasofya'nın ibadete açılması aldı Yoldan geçenleri gizlice videoya alan şahsa gençler müdahale etti Çukur'da ayrılıkların ardı arkası kesilmiyor! Başrol oyuncusu diziye veda etti Biden, Trump'ın kaldırdığı Kovid-19 seyahat yasağını geri getirdi Temizlik görevlisi yolda bulduğu 50 bin lirayı sahibine teslim etti Tapu müdürlüğünde dönen 'rüşvet' çarkına düzenlenen operasyonda 25 kişi tutuklandı Ünlü spiker Hülya Hökenek, canlı yayında zamlara isyan etti: Bu fiyatlar gerçek mi?