Gölpazarı Milli Eğitim Şube Müdürü Akbulut, Emekliye Ayrıldı - Son Dakika

Gölpazarı Milli Eğitim Şube Müdürü Akbulut, Emekliye Ayrıldı

10.01.2014 09:55
Gölpazarı Milli Eğitim Şube Müdürü Akbulut, Emekliye Ayrıldı, System.String[]

Gölpazarı İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Kemal Akbulut, emekliye ayrıldı.

Gölpazarı İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Kemal Akbulut, emekliye ayrıldı.

Yaş hattından emekliye ayrılan Akbulut için İmam Hatip Lisesi Yemekhanesinde düzenlenen veda yemeğine, Belediye Başkanı Vedat Kazıcı, Garnizon Komutanı Jandarma Üsteğmen Adem Akgümüş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Yazıcı, daire ve okul müdürleri ile öğretmenler katıldı.

Kazıcı, eğitim camiasına yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, bundan sonraki hayatında mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir ömür dileğinde bulundu.

Akbulut da 1975 yılında göreve başladığını ve 1985 yılında Trabzon'un Arsin ilçesine şube müdürü olarak atandığını ifade ederek, 2000 yılından itibaren Gölpazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde Şube Müdürü olarak görev yaptığını söyledi.

Konuşmaların ardından Belediye Başkanı Kazıcı ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Yazıcı, hizmetlerinden dolayı Akbulut'a plaket ve çeşitli hediyeler verdi. - Bilecik

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Gölpazarı Milli Eğitim Şube Müdürü Akbulut, Emekliye Ayrıldı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Başakşehir'in Devler Ligi'ndeki kritik maçı başladı! Canlı anlatım Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı hedef alan skandal karikatürle ilgili Türkiye'den Fransa'ya nota Son Dakika: İstanbul'daki koronavirüs vakalarının artışı haritaya yansıdı! Kırmızılık herkesi korkuttu Karabağ'da ateşkesi bozan Ermenistan'dan intikam alındı! Azerbaycan, hedeflerini SİHA'larla böyle vurdu Ali Koç'tan dikkat çeken Gökhan Gönül sözleri: Para için gitti algısı içimi çok acıtmıştı Anketlere göre, seçime 6 gün kala Biden önde, Trump arayı kapatıyor CHP İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu, Cumhuriyet Bayramı törenini terk etti Malatya Büyükşehir Belediyesi'nin marketlerinde Fransız ürünleri raflardan kaldırıldı