Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Gölpazarı haberleri, Gölpazarı son dakika, son dakika Gölpazarı

Son Dakika Gölpazarı Haberleri

Son dakika Gölpazarı haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son gölpazarı haberleri anında burada.


 • 11:32 Gölpazarı Halk Eğitim Merkezi aşçılık kursiyerleri kahvaltı programı düzenledi

  Gölpazarı Halk Eğitim Merkezi aşçılık kursiyerleri kahvaltı programı düzenledi Bilecik'in Gölpazarı ilçesinde Halk Eğitim Merkezi aşçılık kursiyerleri tarafından düzenlenen kahvaltı programına Gölpazarı Belediye Başkanı Hayri Suer ve eşi Zeynep Suer katıldı. Başkan Suer, kursiyerlerin hazırladığı lezzetlere tam not vererek teşekkür etti ve birlik beraberlik dileğinde bulundu.

 • 11:32 Bilecik'in Gölpazarı İlçesinde Dostluk Maçı Yapıldı

  Bilecik'in Gölpazarı İlçesinde Dostluk Maçı Yapıldı Gölpazarı Kaymakamı Alparslan Sözen ile Belediye Başkanı Hayri Suer, yurtta kalan öğrencilerle bir dostluk maçında bir araya geldi. Maç sonrası Kaymakam Sözen öğrencilere baklava ve çay ikram etti.

 • 30.11.2023 30 Kas 10:44 Bilecik'ten 49 Kişi Umre'ye Dualarla Uğurlandı

  Bilecik'ten 49 Kişi Umre'ye Dualarla Uğurlandı Bilecik'in Gölpazarı ilçesinde 49 kişi kutsal topraklara dualarla uğurlandı. Umreye gidecek 49 kişi ve aileleri Gölpazarı Çarşı Camii önünde toplanırken, kendileri için program düzenlendi. Umrecilerin memleketimize, ülkemize dua etmeleri ve ibadetle vakit geçirmeleri istendi.

 • 30.11.2023 30 Kas 10:44 5 pratisyen hekim atandı

  5 pratisyen hekim atandı Bilecik'in Gölpazarı İlçe Devlet Hastanesine 5 yeni hekim atandı.

 • 28.11.2023 28 Kas 10:55 Şehit ailesinin acısını paylaştı

  Şehit ailesinin acısını paylaştı Bilecik Valisi Şefik Aygöl, şehit ailesi ile görüşerek acılarını paylaştı.

 • 28.11.2023 28 Kas 10:45 Gölpazarı'nda Taşhan Meydanı'nda sokak sağlıklaştırma ve cephe iyileştirme çalışmaları başladı

  Gölpazarı'nda Taşhan Meydanı'nda sokak sağlıklaştırma ve cephe iyileştirme çalışmaları başladı Bilecik'in Gölpazarı ilçesinde bulunan Taşhan Meydanı'nda '3. Etap2 sokak sağlıklaştırma ve cephe iyileştirme çalışmaları başladı. Gölpazarı Belediye Başkanı Hayri Suer, Taşhan Meydanı'nın öneminden bahsederek, ilçenin tarihi dokunuşunu korumaya kararlı olduklarını belirtti.

 • 27.11.2023 27 Kas 10:36 Bilecik Valisi Şefik Aygöl, Gölpazarı'nda çalışmaları inceledi

  Bilecik Valisi Şefik Aygöl, Gölpazarı'nda çalışmaları inceledi Bilecik Valisi Şefik Aygöl, Gölpazarı ilçesinde yapılan çalışmaları yakından takip etti. Vali Aygöl, Hükümet Konağı ve Belediye Başkanlığı'nda incelemelerde bulundu ve başarılar diledi.

 • 25.11.2023 25 Kas 14:15 Bilecik Valisi Şefik Aygöl, yaşlı teyzeyi kırmayarak bir fotoğraf çektirdi

  Bilecik Valisi Şefik Aygöl, yaşlı teyzeyi kırmayarak bir fotoğraf çektirdi Bilecik Valisi Şefik Aygöl, Gölpazarı temasları sırasında yaşlı bir teyze ile karşılaştı. Yaşlı teyze Vali Aygöl'ü çok sevdiğini söyleyerek fotoğraf çektirmek istedi. Vali Aygöl, teklifi geri çevirmedi ve yaşlı teyze ile fotoğraf çektirip sohbet etti.

 • 25.11.2023 25 Kas 12:43 Bilecik Valisi Gölpazarı'nda temaslarda bulundu

  Bilecik Valisi Gölpazarı'nda temaslarda bulundu Bilecik Valisi Şefik Aygöl, Gölpazarı ilçesinde bir dizi temasta bulundu. Vali Aygöl, Kaymakamlık, Belediye, muhtarlar ve esnaf ziyaretlerinin ardından yapılan yatırımları inceledi ve öğrenci yurdunda öğrencilerle sohbet etti.

 • 23.11.2023 23 Kas 10:52 Gölpazarı'nda Yağlı Boya Resimleri Sergisi Büyük İlgi Gördü

  Gölpazarı'nda Yağlı Boya Resimleri Sergisi Büyük İlgi Gördü Bilecik'in Gölpazarı ilçesinde Semra Küçükbaşar'ın yapmış olduğu yağlı boya resimleri tarihi Taşhan binasında sergilendi. Sergi, katılımcılar ve halk tarafından büyük ilgi gördü.

 • 10.11.2023 10 Kas 10:00 İpekyolu Belediyeler Birliği Kasım Ayı Meclis Toplantısı Mudurnu'da Yapıldı

  İpekyolu Belediyeler Birliği Kasım Ayı Meclis Toplantısı Mudurnu'da Yapıldı İpekyolu Belediyeler Birliği Kasım Ayı Meclis Toplantısı, Bolu'nun Mudurnu ilçesinde gerçekleştirildi. Toplantıya, birliğe üye olan Bilecik'in ilçe ve belde başkanları da katıldı. Toplantıda, birliğin faaliyetleri ve üye belediyelerin turizm destinasyonu hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alpaslan, AK Parti Sakarya Milletvekili Prof. Dr. Mustafa İsen ve birliğe üye diğer ilçelerin belediye başkanları da toplantıya katıldı.

 • 08.11.2023 08 Kas 18:09 Suçüstü yakalanan kablo hırsızı tutuklandı

  Suçüstü yakalanan kablo hırsızı tutuklandı Bilecik'in Gölpazarı ilçesine bağlı Demirhanlar-İncirli köyleri arasında telekomünikasyon kablolarını kesen şahıs suçüstü yakalandı.

 • 08.11.2023 08 Kas 17:27 Bilecik'te direklerden telefon kablosu hırsızlığı şüphelisi yakalandı

  Bilecik'te direklerden telefon kablosu hırsızlığı şüphelisi yakalandı Bilecik'te telefon direklerindeki bakır kabloları çaldığı iddia edilen, jandarma ekiplerince gözaltına alındı.

 • 01.11.2023 01 Kas 10:35 Bilecik Gölpazarı Cezaevi'nden Kaçan Tutuklu Aranıyor

  Bilecik Gölpazarı Cezaevi'nden Kaçan Tutuklu Aranıyor Bilecik'in Gölpazarı ilçesinde bulunan Gölpazarı Açık Ceza İnfaz Kurumu'ndan kaçan tutuklu, kolluk kuvvetleri tarafından her yerde aranıyor. Kaçan tutuklunun yakalanması için Bilecik ve çevre illerdeki güvenlik birimleri seferber oldu.

 • 31.10.2023 31 Eki 18:02 Gölpazarı'nda Cumhuriyet Bayramı kutlamaları: Okul bahçesine 100 bayrak asıldı

  Gölpazarı'nda Cumhuriyet Bayramı kutlamaları: Okul bahçesine 100 bayrak asıldı Bilecik'in Gölpazarı ilçesinde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 100. yılı etkinlikleri kapsamında Gazimihal Orta Okulu bahçesine 100 bayrak asıldı. Okul Müdürü Furkan Ün ve öğretmenlerinin çabasıyla oluşturulan bu görsel, ilçe halkının büyük ilgisini çekti.

 • 31.10.2023 31 Eki 12:48 Motorlu bisiklet, motosiklet ve elektrikli bisiklet sürücülerine koruma gözlüğü zorunluluğu

  Motorlu bisiklet, motosiklet ve elektrikli bisiklet sürücülerine koruma gözlüğü zorunluluğu İçişleri Bakanlığı koordinasyonunda yapılan değişiklikle, motorlu bisiklet, motosiklet ve elektrikli bisiklet sürücülerine kaskın yanına gözü dış tesirlere karşı koruyacak, görüşe engel olmayacak, normal görüşü bozmayacak renkli veya renksiz koruma gözlüğü takma şartı getirildi. Kaskında koruma gözlüğü olanlar ise bu zorunluluktan muaf tutulacak.

 • 30.10.2023 30 Eki 11:04 Gölpazarı'nda 4 Bin Ton Ayçiçeği Hasadı Yapıldı

  Gölpazarı'nda 4 Bin Ton Ayçiçeği Hasadı Yapıldı Bilecik'in Gölpazarı ilçesinde bu yıl ekilen ayçiçeği tarlalarında hasat sona ererken, ilçede 4 bin ton ürün elde edildi. Yağışların düzensiz olması nedeniyle rekolte düşük olsa da köylü çiftçiler üretmeye ve Türkiye'ye kazandırmaya devam ediyor.

 • 30.10.2023 30 Eki 10:43 CHP Belediye Meclis Üyesi Mehmet Bölükbaşı Gözyaşları Arasında Toprağa Verildi

  CHP Belediye Meclis Üyesi Mehmet Bölükbaşı Gözyaşları Arasında Toprağa Verildi Bilecik'in Gölpazarı ilçesinde hayatını kaybeden Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Belediye Meclis Üyesi Mehmet Bölükbaşı, gözyaşları arasında toprağa verildi. Bölükbaşı'nın cenazesi, Gölpazarı Çarşı Camisinde öğle namazını müteakip kılınan cenaze namazından sonra Reşadiye Mahallesi Mezarlığına defnedildi. Cenazeye siyasi parti temsilcileri ve Bölükbaşı'nın sevenleri katıldı.

 • 26.10.2023 26 Eki 10:56 Bilecik'te Anaokulu Öğrencileri Gökyüzü Gözlem Etkinliğinde

  Bilecik'te Anaokulu Öğrencileri Gökyüzü Gözlem Etkinliğinde Bilecik'in Gölpazarı ilçesinde bulunan İsmail Kara Anaokulu öğrencileri, Cumhuriyetin 100. yılı nedeniyle düzenlenen 'Gökyüzü Gözlem' etkinliğinde unutulmaz anlar yaşadı. İlçe Kaymakamı Alparslan Sözen'in de katıldığı etkinlikte, mini öğrenciler Ay'ın üzerindeki kraterleri gözlemleme heyecanı yaşadılar. Bilim Sanat Merkezi (BİLSEM) ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenen etkinliklerin devamında güneş ve diğer uyduların da yakından izlenmesi planlanıyor.

 • 19.10.2023 19 Eki 17:56 Gölpazarı'nda Muhtarlar Günü Töreni Düzenlendi

  Gölpazarı'nda Muhtarlar Günü Töreni Düzenlendi Bilecik'in Gölpazarı ilçesinde Muhtarlar Günü dolayısıyla Hükümet Konağı önünde tören düzenlendi. Kaymakam Alparslan Sözen, protokol üyeleri, köy ve mahalle muhtarlarının katıldığı tören, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. Muhtarlar Derneği Başkanı Selami Uğural, Atatürk Anıtı'na çelenk bırakarak günün anısını kutladı. Uğural, yaptığı açıklamada muhtarlığın Osmanlı döneminden cumhuriyet dönemine taşınan önemli bir birim olduğunu belirtti.

 • 12.10.2023 12 Eki 11:01 Gölpazarı'nda Yollar Yenileniyor

  Gölpazarı'nda Yollar Yenileniyor Bilecik'in Gölpazarı ilçesinde yollar adeta yeni baştan yapılırken, sokaklar yeni yollar ile birbirine bağlanıyor. Gölpazarı Belediye Başkanı Hayri Suer 'Yol Medeniyettir' anlayışı ile başlattığı çalışmaları son hızla ilerliyor.

 • 11.10.2023 11 Eki 10:54 Bilecik'te Bağ Evinde Ölü Bulunan Şahsın Yarın Doğum Günüydü

  Bilecik'te Bağ Evinde Ölü Bulunan Şahsın Yarın Doğum Günüydü Bilecik'in Gölpazarı ilçesine bağlı Çımışkı Köyü'nde yaşayan 52 yaşındaki Mustafa G., evinde ölü olarak bulundu. Jandarma bölgede önlem alırken, kesin ölüm nedeni için Bursa Adli Tıp Merkezi'ne sevk edildi. Şahsın yarın doğum günü olduğu ve 53 yaşına gireceği öğrenildi.

 • 10.10.2023 10 Eki 11:26 Bilecik'te Kontrolden Çıkan Otomobil Takla Attı: Sürücü Yaralandı

  Bilecik'te Kontrolden Çıkan Otomobil Takla Attı: Sürücü Yaralandı Bilecik'in Yenipazar ilçesinden Gölpazarı ilçesine seyir halindeki bir otomobil, Türkmen Köyü Sivritaş mevkisinde kontrolden çıkarak takla attı. Kazada otomobil sürücüsü yaralandı ve 112 Acil servis ekipleri tarafından Gölpazarı İlçe Devlet Hastanesine kaldırıldı. Jandarma olayla ilgili inceleme başlattı.

 • 09.10.2023 09 Eki 14:41 Bilecik'te Silah Kaçakçılığı Yapan Şüpheli Yakalandı

  Bilecik'te Silah Kaçakçılığı Yapan Şüpheli Yakalandı Bilecik'in Gölpazarı ilçesinde silah kaçakçılığı yaptığı iddia edilen şüpheli, jandarma ekipleri tarafından yakalandı. Yapılan aramada 3 adet tabanca, 15 adet tabanca fişeği, kurusıkı tabanca ve 6 adet kurusıkı fişek ele geçirildi. Gözaltına alınan şüpheli hakkında soruşturma başlatıldı ve ele geçirilen silahlar muhafaza altına alındı.

 • 09.10.2023 09 Eki 14:29 Bilecik'te Kaçak Silah Satışı Yapan Şahıs Suçüstü Yakalandı

  Bilecik'te Kaçak Silah Satışı Yapan Şahıs Suçüstü Yakalandı Bilecik'in Gölpazarı ilçesine Sakarya'dan gelen bir şahsın kaçak silah satışı yapacağı ihbarı üzerine jandarma ekipleri harekete geçti. Takip sonucunda şahıs, 3 adet tabanca, 15 adet tabanca fişeği, 1 adet kurusıkı tabanca ve 6 adet kurusıkı fişek ile suçüstü yakalandı. Ele geçirilen malzemeler muhafaza altına alınarak şahıs hakkında adli işlemler başlatıldı.

 • 06.10.2023 06 Eki 12:00 Bilecik İl Müftüsü, Gölpazarı Kaymakamı'na Kur'an-ı Kerim hediye etti

  Bilecik İl Müftüsü, Gölpazarı Kaymakamı'na Kur'an-ı Kerim hediye etti Bilecik İl Müftüsü Ali Erhun, Gölpazarı Kaymakamı Alparslan Sözen'e hoş geldin hediyesi olarak Kur'an-ı Kerim takdim etti. İkili, Gölpazarı'nda yürütülen müftülük çalışmalarını da değerlendirdi.

 • 02.10.2023 02 Eki 10:33 Gölpazarı Spor Salonu İnşaatı Tamamlanmak Üzere

  Gölpazarı Spor Salonu İnşaatı Tamamlanmak Üzere Bilecik'in Gölpazarı ilçesinde yapımına geçtiğimiz yıl başlanan spor salonu çalışmaları sona yaklaşıyor. Gençlik merkezi inşaatının tamamlanmasının ardından spor salonu ve kapalı yüzme havuzu inşaatı da bitime yaklaşıyor. Gölpazarı Belediye Başkanı Hayri Suer, projelerin tamamlanmasıyla birlikte herkesin spor salonundan faydalanabileceğini belirtti.

 • 01.10.2023 01 Eki 15:04 Gölpazarı Kaymakamlığı'na atanan Alparslan Sözen'e esnaflardan ziyaret

  Gölpazarı Kaymakamlığı'na atanan Alparslan Sözen'e esnaflardan ziyaret Gölpazarı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Fevzi Şen ve yönetim kurulu üyeleri, Gölpazarı Kaymakamı Alparslan Sözen'i ziyaret etti. Şen, ziyarette esnaf ve sanatkarların her zaman göreve hazır olduğunu belirtirken, Kaymakam Sözen ise Gölpazarı için yapılacak faaliyetlerde işbirliği yapacaklarını söyledi.

 • 29.09.2023 29 Eyl 10:35 Bilecik Valisi Şefik Aygöl, yeni atanan kaymakamlarla görüştü

  Bilecik Valisi Şefik Aygöl, yeni atanan kaymakamlarla görüştü Bilecik Valisi Şefik Aygöl, Gölpazarı ve Pazaryeri Kaymakamlığına atanan Alparslan Sözen ve Ahmed Tayyib Kahraman'ı kabul ederek ilçelerin durumlarını değerlendirdi. Yapılan ve beklenen projeler hakkında bilgi veren Vali Aygöl, yeni kaymakamlara başarılar diledi.

 • 28.09.2023 28 Eyl 10:50 Akademisyen Sait Kaan Karcı, Bilecik Valiliği Özel Kalem Müdürlüğüne atandı

  Akademisyen Sait Kaan Karcı, Bilecik Valiliği Özel Kalem Müdürlüğüne atandı Sait Kaan Karcı, Bilecik Valiliği Basın Müşavirliği görevinin ardından Bilecik Valisi Şefik Aygöl'ün talimatıyla Özel Kalem Müdürü olarak atandı. Karcı, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi'nde öğretim görevlisi olarak çalışmaktadır ve meslek hayatında marka temsilciliği görevlerinde bulunmuştur.

 • 26.09.2023 26 Eyl 11:51 Bilecik Gölpazarı'na yeni kaymakam atandı

  Bilecik Gölpazarı'na yeni kaymakam atandı Bilecik'in Gölpazarı ilçesine atanan Kaymakam Alparslan Sözen göreve başladı. Sözen, ilçenin tarıma dayalı ekonomisi ve kaliteli ürünleri hakkında açıklamalarda bulundu.

 • 25.09.2023 25 Eyl 10:44 Bilecik'te Yağlık Ayçiçek Üretimi Pazarlama Stratejisi Görüşüldü

  Bilecik'te Yağlık Ayçiçek Üretimi Pazarlama Stratejisi Görüşüldü Bilecik İl Tarım ve Orman Müdürü Necmettin Yoldaş, üreticiler ve çiftçi kooperatifi ile bir araya gelerek, rekor artış yaşanan yağlık ayçiçek üretiminin daha iyi koşullarda pazarlanması için pazarlama stratejileri üzerine görüş alışverişinde bulundu.

 • 23.09.2023 23 Eyl 12:04 Bilecik'te Ayçiçek Yağı Üretimi Rekor Kırdı

  Bilecik'te Ayçiçek Yağı Üretimi Rekor Kırdı Bilecik İl Tarım ve Orman Müdürü Necmettin Yoldaş, il genelinde ayçiçek yağı üretiminin 90 bin dekar alana çıkarak geçen senelere oranla rekor kırdığını açıkladı. Tarım ve Orman Bakanlığı ve Bilecik Valiliği desteğiyle bu yıl yağlık ayçiçek üretimi 70 bin dekardan 90 bin dekara çıkarıldı. Artan üretimden dolayı çiftçiler ve köylü halk memnuniyetini dile getirdi.

 • 22.09.2023 22 Eyl 20:42 Kadınların 8 saatlik salça mesaisi

  Kadınların 8 saatlik salça mesaisi Bilecik'te kış mevsiminde sofraların vazgeçilmezi olan domates ve biber salçası, kadınların 8 saatlik uzun uğraşları sonucu sofralardaki yerini almaya hazır hale getiriliyor. Kadınlar, sabahın erken saatlerinde domates ve biberleri yıkayıp doğradıktan sonra kazana atıyor ve kıvamına gelene kadar 8 saat boyunca kaynatıyor. Salça yapımı oldukça zahmetli bir süreç olmasına rağmen, kadınlar bu işi büyük bir özveriyle yapıyorlar.

 • 21.09.2023 21 Eyl 12:43 Bilecik'te Trafik Kazasında 1 Kişi Hayatını Kaybetti

  Bilecik'te Trafik Kazasında 1 Kişi Hayatını Kaybetti Bilecik'in Vezirhan-Gölpazarı karayolunda meydana gelen trafik kazasında Ziya Kara'nın yönetimindeki otomobil, önünde seyreden iş makinesine arkadan çarptı. Kazada Ziya Kara'nın eşi Emine Kara ağır yaralandı ve hastaneye kaldırıldı. Ne yazık ki, yapılan tüm müdahalelere rağmen Emine Kara kurtarılamadı.

 • 21.09.2023 21 Eyl 11:31 Gölpazarı'nda kaza sonucu hayatını kaybeden kişi

  Gölpazarı'nda kaza sonucu hayatını kaybeden kişi Bilecik'in Gölpazarı İlçesinde meydana gelen kazada ağır yaralanan kişi, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Otomobilin iş makinesine arkadan çarpması sonucu yaşanan kazada, Emine Kara kurtarılamadı.

 • 21.09.2023 21 Eyl 09:39 Bilecik'te Otomobil İş Makinesine Çarptı: 2 Yaralı

  Bilecik'te Otomobil İş Makinesine Çarptı: 2 Yaralı Bilecik'in Gölpazarı ilçesinde meydana gelen trafik kazasında, bir otomobil iş makinesine çarptı. Kazada, sürücü ve eşi yaralandı. Yaralılar, hastaneye kaldırıldı.

 • 19.09.2023 19 Eyl 10:24 Gölpazarı Belediyesi, aşırı yağış sonrası su birikintilerine çözüm için çalışmalara başladı

  Gölpazarı Belediyesi, aşırı yağış sonrası su birikintilerine çözüm için çalışmalara başladı Bilecik'in Gölpazarı ilçesinde yaşanan aşırı yağış sonrası su birikintileri nedeniyle belediye, altyapı ve üstyapı çalışmalarına hızlı bir şekilde başladı. Belediye Başkanı Hayri Suer, çalışmaların en kısa sürede tamamlanacağını ve vatandaşların mağduriyet yaşamaması için önlemler alındığını belirtti.

 • 12.09.2023 12 Eyl 12:54 AK Parti Milletvekili Serkan Bayram, kendi hayatının anlatıldığı 'Buğday Tanesi' filmini izledi

  AK Parti Milletvekili Serkan Bayram, kendi hayatının anlatıldığı 'Buğday Tanesi' filmini izledi AK Parti İstanbul Milletvekili Serkan Bayram, Pazaryeri ilçesinde düzenlenen açık hava sinema gecesinde kendi hayatının beyaz perdeye aktarıldığı 'Buğday Tanesi' filmini izledi. Filmde, Serkan Bayram'ın hayata tutunma mücadelesi ve milyonlara umut olma hikayesi anlatıldı. Bayram, filmi izledikten sonra yaptığı konuşmada, engelliler için umut ve empati anlatan bir film olduğunu belirtti ve engelsiz bir yaşam merkezi projesine başladıklarını söyledi.

 • 08.09.2023 08 Eyl 10:25 Bilecik'te Kalp Krizi Geçiren İl Seçim İşleri Başkanı Semih Yavuz'un Adı Parka Verildi

  Bilecik'te Kalp Krizi Geçiren İl Seçim İşleri Başkanı Semih Yavuz'un Adı Parka Verildi Bilecik'in Gölpazarı ilçesinde genel seçimler öncesinde kalp krizi geçirerek hayatını kaybeden İl Seçim İşleri Başkanı Av. Semih Yavuz'un anısına bir park yapıldı. Parkın açılışına AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz ve diğer siyasi isimler katıldı.

 • 23.08.2023 23 Ağu 10:29 Pazaryeri Belediyesi Açık Hava Sinema Geceleri Başladı

  Pazaryeri Belediyesi Açık Hava Sinema Geceleri Başladı Bilecik'in Pazaryeri Belediyesi tarafından düzenlenen kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında Açık Hava Sinema Geceleri başladı. İlk gece çocuklara yönelik etkinlikler düzenlenirken, ikinci akşam ise engelli milletvekili Serkan Bayram'ın hayata tutunma mücadelesini anlatan Buğday Tanesi filmi gösterildi. Film gösterimine katılan Bayram, özel gereksinimli bireylerin mücadelesini ve topluma örnek olmalarını vurguladı. Geceye Pazaryeri Kaymakamı, Bilecik Vali Yardımcısı, AK Parti İl Başkanı ve diğer kamu temsilcileri, engelli vatandaşlar ve Pazaryerililer katıldı. İzleyicilere patlamış mısır ve çay ikramı yapıldı.

 • 21.08.2023 21 Ağu 10:27 Bilecik'te kaza sonucu ağır yaralanan kişi hayatını kaybetti

  Bilecik'te kaza sonucu ağır yaralanan kişi hayatını kaybetti Bilecik'in Gölpazarı ilçesinde meydana gelen kazada ağır yaralanan motosiklet sürücüsü Mehmet Göktekin, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Polis ekipleri olayla ilgili soruşturma başlattı.

 • 20.08.2023 20 Ağu 22:28 Bilecik'te trafik kazasında 1 kişi hayatını kaybetti

  Bilecik'te trafik kazasında 1 kişi hayatını kaybetti Bilecik'te motosiklet ile otomobil çarpışması sonucu 1 kişi hayatını kaybetti.

 • 19.08.2023 19 Ağu 14:39 Bilecik Gölpazarı'nda trafik kazası: 1 yaralı

  Bilecik Gölpazarı'nda trafik kazası: 1 yaralı Bilecik'in Gölpazarı ilçesinde meydana gelen trafik kazasında, Mehmet Göktekin'in kullandığı motosiklet, sürücüsünün kimliği belirlenemeyen bir otomobile çarptı. Kazada yaralanan Göktekin, 112 Acil Sağlık ekipleri tarafından Gölpazarı Devlet Hastanesine kaldırıldı. Yaralının sağlık durumu iyi.

 • 19.08.2023 19 Ağu 11:50 Gölpazarı Belediye Başkanı Hayri Suer, tekerlekli sandalye talebini yerine getirdi

  Gölpazarı Belediye Başkanı Hayri Suer, tekerlekli sandalye talebini yerine getirdi Gölpazarı Belediye Başkanı Hayri Suer, yaşlı bir çiftin tekerlekli sandalyesini değiştirmesini istemesi üzerine talebi yerine getirdi. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Başkan Suer, çiftin yeni tekerlekli sandalyesine ulaşmasından dolayı memnuniyetlerini dile getirdi.

 • 18.08.2023 18 Ağu 10:13 Gölpazarı Belediyesi Ücretsiz İngilizce Kursu Sona Erdi

  Gölpazarı Belediyesi Ücretsiz İngilizce Kursu Sona Erdi Gölpazarı Belediyesi tarafından düzenlenen 'Bir Dil, Bir Hayat' sloganıyla başlayan ücretsiz İngilizce kursu sona erdi. Kurs bitiminde düzenlenen törende Belediye Başkanı Hayri Suer, öğrencilere sertifikalarını ve hediyelerini verdi. Başkan Suer, gelecek yaz döneminde de çocuklarla buluşacaklarını belirtti.

 • 18.08.2023 18 Ağu 10:11 AK Parti Bilecik İl Başkanı Serkan Yıldırım, Gölpazarı'nda muhtarlarla bir araya geldi

  AK Parti Bilecik İl Başkanı Serkan Yıldırım, Gölpazarı'nda muhtarlarla bir araya geldi AK Parti Bilecik İl Başkanı Serkan Yıldırım ve Milletvekili Halil Eldemir, Gölpazarı'nda belediye ziyareti ve muhtarlarla istişarelerde bulundu. İl Başkanı Yıldırım, halkın isteklerine öncelik tanıdıklarını ve seçime doğru giderken halkın yanında olduklarını belirtti.

 • 16.08.2023 16 Ağu 10:40 Hayırseverden yatağa bağımlı kadına destek

  Hayırseverden yatağa bağımlı kadına destek Bilecik'te geçirdiği trafik kazası sonucu yatağa bağımlı kalan bir kadının havalı hasta yatağı talebi, bir hayırsever tarafından karşılandı. Bilecik Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından teslim edilen yatak, kadının ailesine verildi. İl Müdür Yardımcısı Rahim Duman, ziyaret sırasında kadınla sohbet ederek dualarında devleti andığını öğrendiklerini belirtti.

 • 12.08.2023 12 Ağu 13:27 Bilecik 1. Amatör Lig 2022-2023 Sezonu Kur'a Çekimi Yapıldı

  Bilecik 1. Amatör Lig 2022-2023 Sezonu Kur'a Çekimi Yapıldı Bilecik 1. Amatör Lig 2022-2023 futbol sezonunun kur'ası, ASKF toplantı salonunda gerçekleştirildi. A ve B gruplarına ayrılan takımlar, çift devreli müsabakalar sonunda yükselme liginde yer alacak. Lig lideri Bilecik 1. Amatör Lig şampiyonu olacak. A grubunun maçları cumartesi, B grubunun maçları ise pazar günü oynanacak. Şampiyon takım, BAL ligi temsilcisi 1969 Bilecik Spor Kulübü ile Play-Off maçına çıkacak.

 • 12.08.2023 12 Ağu 10:37 Gölpazarı Belediyesi Tarım Arazi Değerlendirmesine Devam Ediyor

  Gölpazarı Belediyesi Tarım Arazi Değerlendirmesine Devam Ediyor Gölpazarı Belediyesi, her yıl olduğu gibi bu yıl da kendi tarım arazilerini değerlendirmeye devam ediyor. Belediye Başkanı Hayri Suer, buğday ekimi yapılan tarlalarda hasada başlandığını ve verimin oldukça güzel olduğunu belirtti.

Advertisement