Son Dakika Haberleri: Sarhoş Sürücü, Kendisini Gözaltına Almak İsteyen Polisin Parmağını 9 Dakika Boyunca Isırdı

Sarhoş Sürücü, Kendisini Gözaltına Almak İsteyen Polisin Parmağını 9 Dakika Boyunca Isırdı

2 ay önce

Moldova'da sarhoş bir sürücü, kendisini gözaltına almak isteyen polislerden birinin serçe parmağını yaklaşık 9 dakika boyunca ısırdı.

Moldova'da sarhoş bir sürücü, kendisini gözaltına almak isteyen polislerden birinin serçe parmağını yaklaşık 9 dakika boyunca ısırdı. Acı içinde kalan polis sürücüyü bıraktı. Sarhoş sürücü hızla kaçtı ancak bir süre sonra tekrar yakalandı.

POLİS, ALKOLLÜ SÜRÜCÜYÜ DURDURDU

Olay Moldova'nın Hinceşti bölgesinde meydana geldi. Yerel medyada yer alan habere göre, polis ekipleri trafik kontrolü için alkollü bir sürücüyü durdurdu. Alkometreye üflemeyi reddeden sürücü ile polisler arasında arbede yaşandı.

SERÇE PARMAĞINI ISIRDI

Polisler, yere yatırdıkları adamı kelepçelemek için çabaladığı sırada, alkollü sürücü bir polis memurunun serçe parmağını ısırdı. Polis memuru yaklaşık 9 dakika boyunca acı içinde parmağını kurtarmak için çabaladı.

OLAY YERİNDEN KAÇTI

Parmağı ısırılan polis, meslektaşına adamı serbest bırakmalarını söyledi. Yerden kaldırılan sürücü, polisin parmağını bıraktıktan hemen sonra olay yerinden kaçtı.

YAKALANDI

Polis yetkilileri, sarhoş sürücünün yakalandığını; parmağı ısırılan polis memuruna tıbbi yardımdı bulunulduğunu duyurdu.

Sarhoş Sürücü, Kendisini Gözaltına Almak İsteyen Polisin Parmağını 9 Dakika Boyunca Isırdı
Haber Yayın Tarihi : 18.04.2019 11:46 Kaynak: DHASosyetenin En Tanınan İsimlerinden Deniz Keskin, Evinde İntihar Etti Ünlü İsimler, Ahmet Hakan'ın Ekrem İmamoğlu'nun Konuk Olduğu Yayını Erken Bitirdiği İddiasına Tepki Gösterdi İmamoğlu'ndan Erdoğan'ın "Samanyolu TV'de Çalıştı" İddiasına Yanıt: Konuk Olarak Katıldım, Çalışmadım