Oyuncu Gül Gölge trafik kazası geçirdi - Son Dakika

Oyuncu Gül Gölge trafik kazası geçirdi

18.11.2020 12:22

Geçtiğimiz gün aracıyla Bebek'e giden oyuncu Gül Gölge, talihsiz bir trafik kazası geçirdi. Seyir halinde ilerlerken sıkışan trafikte duran sunucu, bir anda yanına yanaşan bir aracın kendi aracına vurmasıyla ne yapacağını bilemedi.

Araçta çocukları Emir ve Ali ile birlikte olan Gül Gölge, aracından inip kaza yaptığı kişi ile konuştu. Sıkışan trafikte korna sesleri yükselince valeden yardım isteyen Gül Gölge, aracını kenara çektirdi.

"ALLAH BETERİNDEN SAKLASIN"

Kazayı maddi hasar ile atlatan ünlü sunucu, şoförünü çağırıp konuyla ilgilenmesini istedi. Muhabirlerin sorularını da yanıtlayan Gül Gölge, "Hayatta her an her şey başımıza gelebilir. Çok şükür ki ufak bir kaza oldu, Allah beterinden saklasın" dedi.

Gül Gölge trafik kazası geçirdi
Gül Gölge trafik kazası geçirdi

Oyuncu Gül Gölge trafik kazası geçirdi

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Oyuncu Gül Gölge trafik kazası geçirdi - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

"Sipariş tutuklama" tartışmasına Numan Kurtulmuş noktayı koydu: İki bakanımız arasında tartışma yok, siyasi magazin olayı oldu Şeyma Subaşı milyarder sevgilisi ile sarmaş dolaş sürat teknesi kullandı İngiltere Başbakanı Johnson: Yeni mutasyon öncekinden daha öldürücü Son Dakika! Mutasyonlu koronavirüs görülen Brezilya ile uçuşlar geçici olarak durduruldu Twitter, Trump'ın fotoğrafını paylaşıp intikam çağrısı yapan Hamaney'in hesabını askıya aldı Şarkıcı Tarık Mengüç'ün acı günü! Babasını kaybetti Evlere gündeliğe giden kadın, iç çamaşırlarını satışa çıkardı hayatı değişti Genç kadına saatlerce tecavüz eden sanık iş yerinin önünde darbedildi