Son Dakika Haberleri: Gülben Ergen'den Suç Duyurusu!

Gülben Ergen'den Suç Duyurusu!

2 ay önce

Erhan Çelik ile evli olduğu dönemde evli iş adamı Tolga Duğles ile aşk yaşadığı iddia edilen Gülben Ergen'e, ünlü isimlerden tepki yağarken, Ergen ise kendisi ile ilgili konuşanlara suç duyurusunda bulunmaya devam ediyor.

Gülben Ergen'den Suç Duyurusu!, System.String[]

Evli erkeklerle ilişki yaşadığına dair haberlerle gündem olan  Gülben Ergen,  İstanbul Sulh Ceza Hakimliği'ne başvurarak haberlerin internet sitelerinden kaldırılması için dilekçe verirdi.

İŞTE SEBEBİ…

Sosyal medya hesaplarından kendisiyle ilgili hakaret dolu paylaşımlarda bulunan  Yeşim Salkım ve  Seren Serengil'e dava açan  Gülben Ergen, ayrıca Salkım'la ortaklaşa hareket ettiğini düşündüğü eski eşi  Erhan Çelik hakkında da savcılığa suç duyurusunda bulunmuştu. Yeniden  Çağlayan Adliyesi'ne başvuran  Gülben Ergen'in, şimdi ise kendisi hakkında konuşan  Diva  Bülent Ersoy, ünlü sunucu  Zahide Yetiş ve ünlü şarkıcı  Onur Akay hakkında suç duyurusunda bulunduğu öğrenildi.

Zahide Yetiş, bir magazin programında  Gülben Ergen'in evli adamlarla birlikte olmasına "Ne işin var elin adamıyla, elin çünkü senin değil." diyerek peş peşe bomba sözlerini sıralamış, Ergen'in "Bana bir şey olmaz" sözüne de değinen Yetiş, "Arkasında belli ki güç var" açıklamasını yapmıştı.  Bülent Ersoy da bir kanalın ana haber bültenine Ergen hakkında konuşmuş ve "Bunlar yanlış ötesi yanlışlar" şeklinde açıklamalar yapmıştı.  Onur Akay ise  Instagram adresinden  Gülben Ergen'le ilgili bir video paylaşarak yorum yapmış ve Akay'ın paylaştığı videoya ise, Ergen hakkında çok sayıda hakaret içeren yorumlar yapılmıştı.

MAHKEMEDEN İLK KARAR!

Ergen'in ilk talebini değerlendiren Aile Mahkemesi,  4 Ekim tarihinde  Erhan Çelik'in,  Gülben Ergen'e "şiddet, tehdit, hakaret, aşağılama ve küçük düşürmeyi içeren söz ve davranışlarda bulunmaması, Ergen'in konutuna, bulunduğu yerlere, işyerine, çocuklarına, çocuklarının bulunduğu yerlere ve okullara '50 metreden fazla yaklaşmaması' için uyarılmasına" karar vermişti.

Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!

YORUMLAR

ASELSAN'da 8'inci Şüpheli İntihar! Genç Mühendis 14'üncü Kattan Atladı Yaşlı Erkekleri Cinsel Organlarına Dokunarak Soyan Çete Çökertildi
ABD Dışişleri Sözcüsünden Erdoğan'a Küstah Cevap: Hep Aynı Şarkı