Son Dakika Haberleri: Gülben Ergen Sevgilisi Burak Törer İle El Ele Poz Vererek Düşman Çatlattı

Gülben Ergen Sevgilisi Burak Törer İle El Ele Poz Vererek Düşman Çatlattı

9 ay önce

Gülben Ergen'in sevgilisi Burak Törer, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafın altına "Tüm düşmanlarımız hayranımız oldu... Bize yeni düşmanlar lazım" diyerek düşman çatlattı.

Gülben Ergen'in aşk yaşadığı Burak Törer, romantik akşam yemeğinden sonra sevgilisi ile el ele çekildikleri fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşarak, "Tüm düşmanlarımız hayranımız oldu... Bize yeni düşmanlar lazım" yorumunu yazdı.

AŞKINI BÖYLE İLAN ETMİŞTİ

Ünlü Sanatçı Gülben Ergen ve Mart ayından bu yana birlikte olduğu sevgilisi Burak Törer'le ilişkisi gündeme sürpriz bir giriş yapmıştı. İkilinin ilişkilerine dair ilk kareyi yapımcı Burak Törer, güzel şarkıcıya aşkını ilan eden "İçimdeki göç sana, işlediğim suç sana, alacağım öç sana. Alnındaki yazıya da varım, içindeki sızıya da" notunu paylaşmıştı.

"YÜREĞİME AŞKI DÜŞTÜ" DİYEREK KARŞILIK VERDİ

Güzel sanatçı Gülben Ergen sevgilisinin paylaştığı nota, "Yüreğime aşk düştü" diyerek karşılık verdi.

MUTLU BİR BİRLİKTELİĞİMİZ VAR

Objektiflere beraber samimi poz veren Gülben Ergen ve Burak Törer, yakın çevresine mutlu bir beraberlik yaşadıklarını ifade ettiler.

Gülben Ergen'in Sevgilisi Burak Törer Kimdir?


YORUMLAR


Marketlerde Yöresel Ürünler İçin Raf Zorunluluğu Geliyor Berat Albayrak Babasının Koluna Girip Mezarlığa Gitti Ankara'da Belediye Otobüsünde Taciz İddiasına Gözaltı