Son Dakika Haberleri: Guliyev, Vali Azizoğlu'nu Ziyaret Etti

Guliyev, Vali Azizoğlu'nu Ziyaret Etti

9 gün önce

Türkiye Atletizm Federasyonunun Erzurum'da düzenlediği çeşitli etkinliklere katılan dünya şampiyonu milli atlet Ramil Guliyev, Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu'nu makamında ziyaret etti.

Türkiye Atletizm Federasyonunun  Erzurum'da düzenlediği çeşitli etkinliklere katılan dünya şampiyonu milli atlet Ramil Guliyev,  Erzurum Valisi  Seyfettin Azizoğlu'nu makamında ziyaret etti.

Vali Azizoğlu, Guliyev'i tebrik ederek, "Başarılarının devamını diliyorum. Biz gerçekten çok mutlu olduk ve gururlandık. Guliyev, dünya şampiyonu olarak, Türkiyemize madalya kazandırdı." ifadesini kullandı.

Azizoğlu, devletin spora ve sporcuya her türlü desteği verdiğini belirterek, Guliyev'e ziyareti için teşekkür etti.

Guliyev de  Erzurum'u çok sevdiğini ve güzel bir kent olduğunu söyledi.

Dünya şampiyonasından önce  Erzurum'da hazırlık yaptığını ve kentin kendisine uğurlu geldiğini bildiren Guliyev, şunları kaydetti:

"İnşallah seneye burada çeşitli yarışlara katılacağız. Umarım ki yarışlarda hava güzel olur. İnşallah istediğim rekoru elde etmeye çalışacağım.  Erzurum bana uğur ve şans getirdi.  Erzurum halkı bizleri çok sıcak karşıladı. Şehir olarak, iklim olarak spora çok müsait."

Azizoğlu, Guliyev'e  Erzurum  Oltu taşı tesbih hediye ederken, Guliyev'de Azizoğlu'na imzalı formasını verdi.

Ziyarette,  Türkiye Atletizm Federasyonu Başkanı  Fatih Çintimar ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil de hazır bulundu.

Miss Turkey 2017 Birincisi Itır Esen Oldu! Itır Esen Kimdir? Erdoğan'la 50 Dakika Süren Görüşmenin Ardından Trump'tan İlk Açıklama:Erdoğan Yakın Arkadaşım Oldu
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Tezkere Çıkarsa, Süreç Farklı Şekilde İlerleyecek Trump, Erdoğan'ı Öve Öve Bitiremedi: Benim Dostum Haline Geldi