Güvenlik müdürü, kapıyı açmayan 2 kadın görevliye tekme tokat saldırdı - Son Dakika

Güvenlik müdürü, kapıyı açmayan 2 kadın görevliye tekme tokat saldırdı

2 ay önce

Türkiye Ceren Özdemir cinayetini konuşurken, Karadeniz Kız Yurdu'nda görevli güvenlik müdürünün kendisine kapıyı açmadıkları iddiasıyla 2 kadın güvenlik görevlisine tekme tokat saldırdığı görüntüler ortaya çıktı.

Samsun'da, Karadeniz Kız Yurdu'nda görevli güvenlik müdürü M.K., kendisine kapıyı açmadıkları iddiasıyla 2 kadın güvenlik görevlisine tekme tokat saldırdı. O anlara ilişkin görüntülerin ortaya çıkmasının ardından M.K.'nın görev yeri değiştirildi, olayla ilgili adli ve idari soruşturma başlatıldı.

Olay, Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Kurupelit Yerleşkesi içerisinde yer alan Kredi ve Yurtlar Kurumu'na (KYK) bağlı Karadeniz Öğrenci Kız Yurdu'nda 6 ay önce meydana geldi.

TEKME TOKAT SALDIRDILAR

Güvenlik müdürü olan M.K., kadın güvenlik görevlileri, kendisine kapıyı açmadığı gerekçesiyle önce sözlü olarak azarladı, sonra da tekme tokat saldırarak, yerlerde sürükledi.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Skandal görüntülerin ortaya çıkmasının üzerine M.K.'nin görev yeri değiştirildi, olayla ilgili adli ve idari soruşturma başlatıldı.

Güvenlik müdürü, kapıyı açmayan 2 kadın görevliye tekme tokat saldırdı
Haber Yayın Tarihi: 05.12.2019 01:29 Kaynak: DHA

YORUMLAR


Son Dakika

Aç kurtların köpeklere kurduğu akıl almaz tuzak kamerada!
Koronavirüs ile ilgili tüyler ürperten görüntü! Hastanın kriz geçirdiği anlar kamerada Üç ay önce Elazığ'ı depreme karşı uyaran Naci Görür'den yeni açıklama: 5 bölge tetikte!

Son Dakika Haberleri