Son Dakika Haberleri: Güzel oyuncu Hazal Kaya anne oldu

Güzel oyuncu Hazal Kaya anne oldu

17 gün önce

Şubat ayında oyuncu Ali Atay ile nikah masasına oturan güzel oyuncu Hazal Kaya anne oldu. Çift, sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilen bebeklerine Fikret Ali ismini verdi.

Son olarak FOX TV ekranlarında yayınlanan Bizim Hikaye dizisinde rol alan güzel oyuncu Hazal Kaya, geçtiğimiz Şubat ayında yönetmen ve oyuncu Ali Atay ile evlendi. Evliliklerinden kısa bir süre sonra bebek müjdesi veren çift, dün anne ve baba oldu.

EŞİNİ DOĞUMDA YALNIZ BIRAKMADI

Hazal Kaya, dün Fulya'da özel bir hastanede ilk bebeğini dünyaya getirdi. Ünlü çift, bebeklerine Fikret Ali ismini verdi. Anne ve bebeğin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Saat 13:52'de dünyaya gözlerini açan Fikret Ali, 2.68 kg, 46.5 cm doğdu. Doğumda Ali Atay eşi Hazal Kaya'yı yalnız bırakmadı.

KİLO SORULARINA TEPKİ GÖSTERMİŞTİ

Geçtiğimiz haftalarda eşi Ali Atay ile sinemaya giden güzel oyuncu, mekan çıkışı kendisini bekleyen muhabirlerin "Kilo aldınız mı? sorusu üzerine gerilmiş ve "Sorulur mu öyle bir soru çok ayıp" cevabını vermişti.

HAMİLELİĞİNİ INSTAGRAM'DAN DUYURMUŞTU

Instagram'dan 4,8 milyon takipçisi bulunan Hazal Kaya, hamile kaldığını sosyal medya hesabından şu sözlerle duyurmuştu: "Açıklamaktan çok mutluluk duyuyorum ki; evet hamileyim. İlk iki ay bebek için hassas zamanlar olduğu için, hak verirsiniz ki paylaşmak istemedik."

Güzel oyuncu Hazal Kaya anne oldu
8 aylık hamile olan Hazal Kaya "Kilo aldınız mı?" sorusuna "Çok ayıp" cevabını verdi

Oyuncu Hazal Kaya'dan mutlu aile tablosu pozu

Hazal Kaya, yamaç paraşütü yapmak isteyen eşi Ali Atay'a yasak koydu

Güzel Oyuncu Hazal Kaya, Hamile Olduğunu Duyurdu!

Haber Yayın Tarihi: 19.11.2019 08:56 

YORUMLAR


Önce milli piyangoyu vurdu ardından define buldu
ABD'li model Gigi Hadid, yatakta verdiği üstsüz pozuyla gündem oldu MasterChef'te aralarından su sızmayan iki isim aynı eve taşındı