Bakan Ersoy, Beyoğlu Kültür Yolu Festivali'nde düzenlenen atölye ve sergiyi gezdi - Son Dakika

Bakan Ersoy, Beyoğlu Kültür Yolu Festivali'nde düzenlenen atölye ve sergiyi gezdi

31.10.2021 20:32

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Beyoğlu Kültür Yolu Festivali kapsamında düzenlenen "Sanatçı Atölyesi"ni ve "Bitkisel Düşlem" sergisini ziyaret etti.

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Beyoğlu Kültür Yolu Festivali kapsamında düzenlenen "Sanatçı Atölyesi"ni ve "Bitkisel Düşlem" sergisini ziyaret etti.

Bakan Ersoy'a gezide, Kültür ve Turizm Bakan yardımcıları Özgül Özkan Yavuz ile Ahmet Misbah Demircan da eşlik etti.

Fransız Kültür Merkezi'nde sanatseverlerle buluşan "Bitkisel Düşlem" sergisi, 1987'den bu yana fotoğrafçılık ve yönetmenlik yapan sanatçı Jean-François Leal tarafından hazırlandı. Sergi, doğadan yeniden beslenmeye ve doğanın canlı varlıkları bitkilere karşı duyarlı olma ihtiyacını ziyaretçilere yansıtıyor.

Grand Pera Cercle D'Orient'teki "Sanatçı Atölyesi"nde ressamlarla sohbet eden Bakan Ersoy, atölye sonunda katılımcı sanatçılarla toplu fotoğraf çekildi.

YORUMLAR
500
Tokat'ta şarampole düşen otomobildeki polis ile eşi ve çocuğu yaralandı Tokat'ta şarampole düşen otomobildeki polis ile eşi ve çocuğu yaralandı Ümit Özlale'den Bakan Ersoy'a: 'Bakan, Ormanları ve Kamping Alanlarını Turizme Açarak Sahillerimizin Makus Talihini Değiştirmeye Yemin Etmiş' Ümit Özlale'den Bakan Ersoy'a: 'Bakan, Ormanları ve Kamping Alanlarını Turizme Açarak Sahillerimizin Makus Talihini Değiştirmeye Yemin Etmiş' Diyarbakır'ın Bağlar ilçesi spor kompleksine kavuşuyor Diyarbakır'ın Bağlar ilçesi spor kompleksine kavuşuyor
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Bakan Ersoy, Beyoğlu Kültür Yolu Festivali'nde düzenlenen atölye ve sergiyi gezdi - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement