En acı ölüm! Baba, minibüsünü park ettiği sırada 4 yaşındaki oğlunu ezdi - Son Dakika

En acı ölüm! Baba, minibüsünü park ettiği sırada 4 yaşındaki oğlunu ezdi

25.10.2021 23:44

Zonguldak'ta bir baba, evinin önünde minibüsünü park etmek için geri manevra yaptığı sırada 4 yaşındaki oğlunu ezerek ölümüne neden oldu.

Zonguldak merkeze bağlı Kabalaklı köyünde servis şoförü Ergün T, eşi ve iki çocuğuyla kent merkezinden evine döndü. Minibüsten inen eşi ve çocuklarının eve gittiğini düşünen Ergün T, aracı park etmek için geri manevra yaptı.

FARK ETMEDİĞİ OĞLUNU EZDİ

Ergün T, o sırada eve girmeyen oğlu Ömer T'yi fark etmedi. Talihsiz çocuk minibüsün altında kalırken, ihbar üzerine olay yerine sağlık ekibi sevk edildi.

TALİHSİZ ÇOCUĞUN YAŞAMINI YİTİRDİĞİ BELİRLENDİ

Sağlık ekiplerince yapılan kontrolde Ömer T'nin yaşamını yitirdiği belirlendi. Küçük çocuğun cansız bedeni, olay yerinde yapılan incelemenin ardından Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Cumhuriyet Başsavcılığı, Ömer T'nin ölümüyle ilgili soruşturma başlattı.

En acı ölüm! Baba, minibüsünü park ettiği sırada 4 yaşındaki oğlunu ezdi

Kaynak: DHA

Son Dakika 3. Sayfa En acı ölüm! Baba, minibüsünü park ettiği sırada 4 yaşındaki oğlunu ezdi - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Lider, İstanbul'a güle oynaya gitti! Trabzonspor'da yıldız futbolcular da takıma geri döndü 19:48 Lider, İstanbul'a güle oynaya gitti! Trabzonspor'da yıldız futbolcular da takıma geri döndü Polislerin şiddet uyguladığı video sosyal medyada olay yarattı 17:14 Polislerin şiddet uyguladığı video sosyal medyada olay yarattı Yerli otomobilin fiyatı ne kadar olacak? İşte TOGG CEO'sunun yanıtı! 16:05 Yerli otomobilin fiyatı ne kadar olacak? İşte TOGG CEO'sunun yanıtı!
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatıyla döviz kurunda manipülasyon yapanlar tek tek tespit edilecek 14:57 Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatıyla döviz kurunda manipülasyon yapanlar tek tek tespit edilecek Müslüme'nin anneannesi konuştu: Biz şeriat altında yaşıyoruz, aklımı kaybedeceğim! 12:25 Müslüme'nin anneannesi konuştu: Biz şeriat altında yaşıyoruz, aklımı kaybedeceğim! Tutuklu dede Hasan Yağal, 11 ay önce Facebook'ta Müslüme ile fotoğrafını paylaşmış! 11:51 Tutuklu dede Hasan Yağal, 11 ay önce Facebook'ta Müslüme ile fotoğrafını paylaşmış!
Zamlar nedeniyle gelen tepkilerden bıktı! Dükkanına 11:17 Zamlar nedeniyle gelen tepkilerden bıktı! Dükkanına "Lütfen zamlarla ilgili benimle tartışmayın. Zamları ben yapmıyorum" notu astı! Dede Hasan Yağal, Müslüme'nin boynundaki DNA için kendisini böyle savundu: O benim torunum öpmüşümdür! 10:35 Dede Hasan Yağal, Müslüme'nin boynundaki DNA için kendisini böyle savundu: O benim torunum öpmüşümdür!
Advertisement