Avukat Servet Bakırtaş'ın öldürülmesine tepki - Son Dakika

Avukat Servet Bakırtaş'ın öldürülmesine tepki

07.07.2022 14:11

Hakkari Barosuna kayıtlı avukatlar, İstanbul'da meslektaşları Servet Bakırtaş'ın silahlı saldırı sonucu öldürülmesine tepki gösterdi.

Hakkari Barosuna kayıtlı avukatlar, İstanbul'da meslektaşları Servet Bakırtaş'ın silahlı saldırı sonucu öldürülmesine tepki gösterdi.

Hakkari Adliyesi önünde bir araya gelen avukatlar adına açıklama yapan Baro Başkanı Ergün Canan, mesleğini icra ederken katledilen doktor Ekrem Karakaya gibi avukat Servet Bakırtaş'ın da sadece avukatlık yaptığı için öldürüldüğünü belirtti.

Canan, "Önce ailesine sonra da bütün meslektaşlarımıza başsağlığı diliyoruz. Ayrıca görevi başında uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetmesi nedeniyle 7-8 Temmuz tarihinde tutuklu ve acil işler dışında duruşmalara katılmama yönünde yönetim kurulumuz tarafından tavsiye kararı alınmıştır." ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
500
Bursa'da 92 yıllık tarihi bina çıkan yangın sonucu çöktü Bursa'da 92 yıllık tarihi bina çıkan yangın sonucu çöktü 40 bin kişi 500 milyon TL dolandırılmıştı! 'Deterjan Pazarı' soruşturmasında 2 şüpheli tutuklandı 40 bin kişi 500 milyon TL dolandırılmıştı! 'Deterjan Pazarı' soruşturmasında 2 şüpheli tutuklandı ABD ile krize neden olmuştu! Çin, Tayvan Boğazı'nda tekrar tatbikata başladı ABD ile krize neden olmuştu! Çin, Tayvan Boğazı'nda tekrar tatbikata başladı
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Avukat Servet Bakırtaş'ın öldürülmesine tepki - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement