Hatay'da "Daire Projesi" tanıtım toplantısı - Son Dakika

Hatay'da "Daire Projesi" tanıtım toplantısı

07.10.2019 16:23
Hatay'da

K2 Çağdaş Sanat Derneği koordinatörlüğünde, Hatay'ın da aralarında bulunduğu dokuz ilde yürütülen Konuk Sanatçı Programı olan "Daire Projesi", tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.

K2 Çağdaş Sanat Derneği koordinatörlüğünde, Hatay'ın da aralarında bulunduğu dokuz ilde yürütülen Konuk Sanatçı Programı olan "Daire Projesi", tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.

Avrupa Birliği tarafından desteklenen projenin tanıtımı, Hatay Gastronomi Evinde yapıldı.

Proje ortağı Hatay Büyükşehir Belediyesi adına konuşma yapan Hasan Maden, proje aracılığıyla sivil toplum kuruluşları ve kamu kurumları arasında ağlar oluşturmak amacında olduklarını söyledi.

Maden, projenin sanat alanında faaliyet gösteren kamu kurumları ve sivil toplum kuruluşlarının güncel sanata ilişkin politika oluşturma ve karar alma sürecine dahil olmalarını sağlamak için aralarındaki işbirliğini geliştirmeyi hedeflediğini belirtti.

Gerçekleştirilen toplantıya, kamu kurum temsilcileri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile kentte faaliyet gösteren sanatçılar katılım gösterdi.

Hatay'da Daire Projesi tanıtım toplantısı

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Hatay'da 'Daire Projesi' tanıtım toplantısı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Mucize filmiyle ünlenen Seda Tosun bir zamanlar kediciklerin arasındaymış Fransız devi PSG, Ozan Kabak'ı transfer etmek için girişimlere başladı Kayınpederini baklavayla zehirleyen damat, daha önce de eşini zehirlemiş Kar İstanbul'un kapısına dayandı! Tekirdağ ve Edirne'de birçok mahalle beyaza büründü Çaldığı 18 çuval fındığı geri getiren hırsız: Hata ettiğimi anladım Koronanın en erken belirtisi ortaya çıktı: Aşırı burun kuruluğu hastalığın habercisi olabilir Bakan duyurdu, parmak iziyle kimlik doğrulama geliyor! Pilot uygulama ocakta Bomba iddia: Kendi evinde karantinaya giren Hadise ve Kaan Yıldırım ayrıldı