Son Dakika Haberleri: Hatay Türk Askeri Birlikleri 'En Büyük Asker Bizim Asker' Sloganlarıyla Karşılandı 1-

Hatay Türk Askeri Birlikleri 'En Büyük Asker Bizim Asker' Sloganlarıyla Karşılandı 1-

2 yıl önce

Türk askeri birlikleri 'En büyük asker bizim asker' sloganlarıyla karşılandıOğulpınar Karakolu'ndan İdlip kentine doğru Fırtına obüsleriyle 7 kez atış yapıldıTÜRKİYE'nin de dahil olduğu İdlip'te ateşkesi koruma operasyonunun 2.

Hatay Türk Askeri Birlikleri 'En Büyük Asker Bizim Asker' Sloganlarıyla Karşılandı 1-, System.String[]

Türk askeri birlikleri 'En büyük asker bizim asker' sloganlarıyla karşılandı


Oğulpınar Karakolu'ndan İdlip kentine doğru Fırtına obüsleriyle 7 kez atış yapıldı


TÜRKİYE'nin de dahil olduğu İdlip'te ateşkesi koruma operasyonunun 2. gününde, Hatay'ın Reyhanlı İlçesi'ndeki Oğulpınar Karakolu'ndan, İdlip kentine doğru Fırtına obüsleriyle 7 kez atış yapıldı.


Sabah saat 09.45 sıralarında Suriye sınırındaki karakolumuzdan, Özgür Suriye Ordusu (ÖSO) mensuplarının ilerlediği İdlip'e doğru aralıklı olarak yapılan top atışları ile, ÖSO'nun ilerleyişini kolaylaştırıldığı öğrenildi.


Dün akşam Reyhanlı'ya gelip Oğulpınar Karakolu'na geçen Türk askeri birlikleri ilçe merkezinde vatandaşlar tarafından, 'En büyük asker bizim asker' sloganları arasında karşılandı. Suriye sınırında Türk askerinin aldığı geniş güvenlik önlemi devam ediyor. Sınırda hazır birlikler ve Leopar tanklarının da yer aldığı askeri araçlar da bulunuyor. Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) ve Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT) üst düzey yöneticileri de sınır bölgede bulunuyor.


İdlip, Reyhanlı'ya karayolu ile 45, kuş uçuşu 38 kilometre.

Hatay Türk Askeri Birlikleri 'En Büyük Asker Bizim Asker' Sloganlarıyla Karşılandı 1-

Haber Yayın Tarihi: 08.10.2017 11:40 Kaynak: DHADüğün evi dehşet evine döndü! Gelinin dayısı, damadın boğazını keserek öldürdü
Hayatını kaybeden Neslican Tay için "Son mesajını görmemişim" diyen Duygu Özaslan kendisini savundu Gurbetçilerin emeklilik şartları değişti!