Hatayspor'da toplam 17 futbolcu ve teknik direktör koronaya yakalandı - Son Dakika

Hatayspor'da toplam 17 futbolcu ve teknik direktör koronaya yakalandı

16.10.2020 18:35

Hatayspor'da 11 futbolcu daha koronaya yakalandı. Ayrıca Akdeniz ekibinin teknik direktörü Ömer Erdoğan'ın da koronavirüs testi pozitif çıktı. Daha önce 6 futbolcunun virüse yakalandığı Hatay'da futbolculardaki toplam sayı 17 oldu.

Hatayspor'da koronavirüs vakaları devam ediyor. Daha önce 6 futbolcusu koronavirüse yakalanan Akdeniz ekibinde futbolcularda görülen vaka sayısı 17'ye yükseldi.

Hatayspor'da teknik direktör Ömer Erdoğan'ın ve 1 kulüp çalışanın da korona testi pozitif çıktı.

Kulüpten yapılan açıklamada konuyla ilgili, "6 futbolcumuza ilaveten 11 futbolcumuzun, teknik direktörümüz Ömer Erdoğan'ın ve bir kulüp personelimizin koronavirüs testi pozitif çıkmış olup, toplamda 17 futbolcumuzda koronavirüs virüsüne rastlanmıştır" ifadelerine yer verildi.

RAKİP ERZURUMSPOR

Hatayspor, Süper Lig'in 5. haftasında pazar günü saat 13.30'da Erzurumspor'u konuk edecek.

Hatayspor'da toplam 17 futbolcu ve teknik direktör koronaya yakalandı

Son Dakika Spor Hatayspor'da toplam 17 futbolcu ve teknik direktör koronaya yakalandı - Son Dakika Spor


Son Dakika

Marcus Thuram, kendisini tanımayan güvenlik görevlisine Google'dan fotoğraflarını gösterdi Azeri spiker, Zengilan kentinin işgalden kurtarılması haberini ağlayarak sundu Son Dakika! Büyükçekmece'de eğitim uçağı düştü, ilk müdahale çevredeki vatandaşlardan geldi Aliyev, "Ermenileri iti kovar gibi kovuyoruz" demişti! Azerbaycan, yerli kamikaze İHA'sına "İti Kovan" adını verdi Güne düşüşle başlayan altının gram fiyatı 481 liradan işlem görüyor Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal'ın ilk bebekleri dünyaya geldi Paşinyan "Karabağ olmazsa biteriz, silahlanın" çağrısı yapmıştı! Azerbaycan, Karabağ'ın kalbine giden kenti kuşattı Para karşılığı birlikte olmak için anlaştığı kadın ve çetesi, inşaat işçisine kabus yaşattı