Heidi Klum, kalçasının göründüğü dansıyla Instagram'ı salladı! - Son Dakika

Heidi Klum, kalçasının göründüğü dansıyla Instagram'ı salladı!

28.07.2019 19:06

Dünyaca ünlü model Heidi Klum, sosyal medya hesabından paylaştığı iç çamaşırının göründüğü yırtık etek dansıyla çok konuşuldu.

Dünyaca ünlü eski top model Heidi Klum sosyal medya hesabından yayınladığı yırtık etek videosuyla Instagram'ı salladı.

17 YAŞ KÜÇÜK NİŞANLISIYLA EVLENMİŞTİ

Eski top model Heidi Klum ile kendisinden 17 yaş küçük nişanlısı Tom Kaulitz ile beş ay önce gizlice evlenmiş ve magazin kulislerinde uzun süre kendisinden söz ettirmişti. Şimdilerde sürpriz evliliği yüzünden gerçekleştiremediği düğünü için hazırlıklar yapan Heidi Klum, sosyal medya hesabından bu süreçle ilgili paylaşımda bulunmuştu. Üstsüz güneşlenirken çektiği bir selfieyi takipçilerine ulaştıran ve yanında da düğün hazırlıklarıyla ilgili bir listenin görüntüsünü paylaşan 46 yaşındaki Klum, Instagram hesabından yaptığı son paylaşımla "Düğün hazırlıkları Heidi'yi delirtti" şeklinde yorumlar almasına neden olmuştu.

2 MİLYONA YAKIN KİŞİ TARAFINDAN İZLENDİ

Üzerindeki eteğin kalça kısmı yırtılan Heidi Klum o anların videsonu hesabından paylaştı ve bu durumu gizlemek yerine sergilediği bir dansla çok daha fazla ortaya çıkarmayı tercih etti. Heidi'nin 'yırtık etek' dansı saatler içerisinde 2 milyona yakın izlenme oranına ulaştı.

Heidi Klum, kalçasının göründüğü dansıyla Instagram'ı salladı!

Son Dakika Magazin Heidi Klum, kalçasının göründüğü dansıyla Instagram'ı salladı! - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (3)

Son Dakika

Kamyonetlerin kafa kafaya çarpıştığı kazada abla sinir krizi geçirdi: Kardeşim öldü mü? Kamyonetlerin kafa kafaya çarpıştığı kazada abla sinir krizi geçirdi: Kardeşim öldü mü? Malatya Valiliği'nden Almanya'ya gönderilen 43 kişinin Türkiye'ye dönmediği iddialarına ilişkin açıklama Malatya Valiliği'nden Almanya'ya gönderilen 43 kişinin Türkiye'ye dönmediği iddialarına ilişkin açıklama Cihangir'de bir kadını taciz edip boğazına bıçak dayayan sapık yakalandı Cihangir'de bir kadını taciz edip boğazına bıçak dayayan sapık yakalandı Yıkımı süren binada kızının çeyizini gören baba gözyaşlarına boğuldu, Bakan Kurum hemen müdahale etti Yıkımı süren binada kızının çeyizini gören baba gözyaşlarına boğuldu, Bakan Kurum hemen müdahale etti AB Konseyi Başkanı Michel'in istifası için kadın derneklerinden imza kampanyası AB Konseyi Başkanı Michel'in istifası için kadın derneklerinden imza kampanyası Ekrem İmamoğlu'nun eşi ve 2 çocuğu koronavirüse yakalandı Ekrem İmamoğlu'nun eşi ve 2 çocuğu koronavirüse yakalandı İstanbul'a gelen bir uçakta kavga çıktı, olay kameralara yansıdı İstanbul'a gelen bir uçakta kavga çıktı, olay kameralara yansıdı Binanın 9'uncu katındaki köpeğe seslenen vatandaş: Ne derdin var intihar etme Binanın 9'uncu katındaki köpeğe seslenen vatandaş: Ne derdin var intihar etme

Son Dakika Haberleri

21:45