Hem Ağladı, Hem Ağlattı - Son Dakika

Hem Ağladı, Hem Ağlattı

29.06.2007 14:01
Hem Ağladı, Hem Ağlattı, System.String[]

'Fotoğraflarla Türk Basını 1830-1938' Sergisindeki Bir Fotoğrafta Annesinin Resmini Gören Bir Kişi, 'Bu Benim Annem' Diyerek Gözyaşlarına Hakim Olamadı.

Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü'nün "Fotoğraflarla Türk Basını 1830-1938" sergisindeki bir fotoğrafta annesinin resmini gören bir kişi, "bu benim annem" diyerek gözyaşlarına hakim olamadı.

Karabük'ün Safranbolu ilçesinde düzenlenen 14. Yerel Medya Eğitim Semineri etkinlikleri çerçevesinde Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü tarafından "Fotoğraflarla Türk Basını 1830-1938" sergisi açıldı. Sergiyi gezen vatandaşlardan Turizm İşletmecisi Yılmaz Kavuşturucu (62), sergideki bir fotoğrafta annesini görünce, "Bu benim annem" diyerek ağlamaya başladı. Kavuşturucu'nun gözyaşlarına hakim olaması, diğer konukların da duygulanmasına neden oldu. Fotoğrafın kendisinde bulunmadığını söyleyen Kavuşturucu, yetkililerden fotoğrafı istedi. Annesi Vasfiye Kavuşturucu'nun evlerinin önünde çekilen fotoğrafını görünce çok şaşırdığını ve duygulandığını belirten Yılmaz Kavuşturucu, fotoğrafın ne zaman çekildğini bilmediğini söyledi.

Seminerin ikinci gününde ise Yılmaz Kavuşturucu'ya bir sürpriz yapılarak, annesin yer aldığı fotoğraf, Basın Yayın Enformasyon Genel Müdür Vekili Salih Melek tarafından hediye edildi. Bu jest karşısında duygularını gizleyemeyen Kavuşturucu, "Bu resim bende çok güzel bir hatıra olarak kalacaktır. Bu resmi bana veren Genel Müdür Vekilimize çok teşekkür ediyorum" dedi.

(HK-AK)

29.06.2007 13:47 TSİ

Hem Ağladı, Hem Ağlattı
Hem Ağladı, Hem Ağlattı
Hem Ağladı, Hem Ağlattı

Kaynak: İHA

Son Dakika Ekonomi Hem Ağladı, Hem Ağlattı - Son Dakika Ekonomi


Son Dakika

Ümit Özat, Mesut Özil sorusunu sorunca Acun Ilıcalı bozuldu: Bu sorulmayacaktı İstanbul'da kar yağışı öğleden sonra yeniden başlayıp pazartesiye kadar devam edecek Meral Akşener, hacı olduğu için koronavirüs aşısı olduğu anlara ait fotoğrafını paylaşmamış Mahkeme kararı bozdu, Kadir Şeker davası yeniden görülecek Ünlü manken Ebru Şallı, yeni yaşını eşiyle Meksika'da kutladı Komşu ülke Irak'ta kuş gribi alarmı! 60 bin tavuk itlaf edildi Türkiye'nin koronavirüs aşı programındaki başarısı dünya gündeminde: Bir günde yaptıkları aşıyı Fransa 3 haftada yaptı Çaycı Hüseyin lakaplı Alpaslan Özmol'un yeni imajı sosyal medyaya damga vurdu