Hızlı ve Öfkeli'nin Gökdelen Fatihi Otomobili, Polis Oldu - Son Dakika

Hızlı ve Öfkeli'nin Gökdelen Fatihi Otomobili, Polis Oldu

9 ay önce

Hızlı ve Öfkeli 7'de bir gökdelenden diğerine atlayan süper spor otomobil W Motors Lykan HyperSport, Abu Dabi polis güçlerine katıldı.

Hızlı ve Öfkeli'nin Gökdelen Fatihi Otomobili, Polis Oldu, System.String[]

Dünyanın farklı ülkelerinde birbirinden lüks polis arabaları ile karşılaşabilirsiniz. Örneğin; Japonya'da bir Nissan GT-R, İtalya'da bir Lamborghini Huracan ya da Dubai'de bir Bugatti Veyron'u polis aracı olarak görmek çok da anormal değil. Peki ya Abu Dabi'de? Orada da artık bir W Motors Lykan HyperSport'u polis aracı olarak görebilirsiniz.Lykan HyperSport'un adı tanıdık gelmediyse Hızlı ve Öfkeli serisinin 7. filminde gökdelenler arası uçuşa geçen süper spor otomobil diyerek hatırlatabiliriz. İlk kez 2015 yılında test amacıyla Birleşik Arap Emirlikleri'ne gelen araç, artık resmi olarak Abu Dabi polis güçlerinin emrine katılmış durumda.Bu süper spor otomobilin kaputunun altında 740 beygirlik 3,7 litrelik çift turbo düz altı motor yer alıyor. 395 km/sa maksimum hızı bulunan otomobil, 0'dan 100 km/sa hıza yalnızca 2,8 saniyede çıkabiliyor. Yani Lykan HyperSport'tan kaçmak neredeyse imkansız gibi bir şey. Tabii ki bir otomobilin yetenekleri, sürücüsüyle doğru orantılı.Lykan HyperSport, 3,4 milyon dolar yani yaklaşık 20,5 milyon TL gibi inanılmaz bir fiyat etiketine sahip. Dolayısıyla bu canavarın yuları, sıradan bir durumda çözülmeyecek. En azından artık bir gökdelenin çatı katında saklanmaktan daha iyi bir yerde olduğunu biliyoruz.

Kaynak: WebTekno

Haber Yayın Tarihi: 06.05.2019 06:36 Son Dakika

Bir düğüne katılan oyuncu Bige Önal, rüzgarın esmesiyle frikik verdi
Kardeşinin karısıyla birlikte olan adamın mahkemedeki ifadesi kan dondurdu Eski NBA oyuncusu Delonte West, yol ortasında dövüldü

Son Dakika Haberleri