İETT şoförüyle ambulans sürücüsü arasında yol tartışması! İETT şoförü görevden alındı - Son Dakika

İETT şoförüyle ambulans sürücüsü arasında yol tartışması! İETT şoförü görevden alındı

01.12.2021 11:42

Bayrampaşa'da İETT şoförü, yol verme tartışması yaşadığı ambulans sürücüsünü arasında fiziksel şiddetin de olduğu bir kavga yaşandı. Araya yolcuların girmesiyle kavga son bulurken, o anlar kamera ile kayıt altına alındı.

Bayrampaşa Otogar Hal kavşağında İETT şoförü ile ambulans sürücüsü arasında yol verme tartışması yaşandı. İki sürücü de araçtan indi.

YUMRUKLADI

İETT sürücüsü ambulans sürücüsünü yumrukladı. Bu sırada ambulanstaki sağlık görevlileri o anları cep telefonuyla görüntüledi. Kavga kısa süre sonra sona erdi ancak laf atmalar sürünce sürücüler ikince kez birbirine girdi.

GÖREVDEN UZAKLAŞTIRILDI

Araya yolcular girerek İETT sürücüsünü engellemeye çalıştı. İETT'den edinilen bilgiye göre sürücü Mehmet K. hakkında soruşturma başlatılıp görevden uzaklaştırıldı.

YORUMLAR (1)
500
İETT otobüsünün şoförü, 'psikolojim bozuldu' diyerek kontak kapattı: İşte otobüsün karıştığı o anlar İETT otobüsünün şoförü, 'psikolojim bozuldu' diyerek kontak kapattı: İşte otobüsün karıştığı o anlar Sürpriz Ayrılık! Birbirlerini Sildiler Sürpriz Ayrılık! Birbirlerini Sildiler Oğullarının düğününü planlamak için buluştular, sonuç vahşet oldu: Karısını boğarak öldürdü Oğullarının düğününü planlamak için buluştular, sonuç vahşet oldu: Karısını boğarak öldürdü

Kaynak: DHA

Son Dakika 3. Sayfa İETT şoförüyle ambulans sürücüsü arasında yol tartışması! İETT şoförü görevden alındı - Son Dakika


Advertisement