İhlas Vakfı mezunlarından Afganistan ve Sudan'da binlerce kişiye iftar - Son Dakika

İhlas Vakfı mezunlarından Afganistan ve Sudan'da binlerce kişiye iftar

Türkiye'deki yurtlardan mezun olanların bir araya gelerek kurduğu İhlas Vakfı Mezunları Derneği, tertiplediği iftar programlarıyla Afganistan ve Sudan'da merhum Enver Ören'i yad ederek binlerce kişiye iftar verdi.

Türkiye'deki yurtlardan mezun olanların bir araya gelerek kurduğu İhlas Vakfı Mezunları Derneği, tertiplediği iftar programlarıyla Afganistan ve Sudan'da merhum Enver Ören'i yad ederek binlerce kişiye iftar verdi.


İhlas Vakfı Mezunları Derneği, (İVMEDER) her sene olduğu gibi bu sene de Kadir Gecesi'nde Sudan ve Afganistan'da binlerce kişinin iştirak ettiği merhum Enver Ören iftar sofraları tertip etti. İhlas Vakfı yurtlarından mezun olanların bir araya gelerek kurdukları İhlas Vakfı Mezunları Derneği, tertiplediği iftar programlarıyla merhum Enver Ören'in geleneğini devam ettirdi. İftar sonrası eller semaya açılarak dünyada ve Türkiye'de korona virüsün bitmesi için dua edildi.


İVMEDER Başkanı Abdullah Arvas yaptığı açıklamada cömertliğin müşahhas bir örneği olan merhum Enver Ören'in yemek yedirmenin kıymetini her fırsatta vurguladığını dile getirdi. Enver Ağabey'in her sene İhlas Vakfı aracılığıyla binlerce kişiye iftar verdiğini söyleyen Arvas, bu güzel geleneğin sevenleri tarafından bir nebze devam ettirmeye çalışıldığını belirtti. "İVMEDER olarak böyle bir organizasyona öncülük etmekten memnuniyet duyuyoruz" diyen Arvas, bu güzel hayra iştirak eden herkese şükran ve minnet temennilerini iletti. - HARTUM

Son Dakika

17:27 Kılıçdaroğlu'dan İBB'ye atanan Can Akın Çağlar'la ilgili tartışmalara tek cümlelik yanıt 17:03 İzmir'de ekmek ücretlerine yüzde 20 zam yapıldı 15:37 Ceren Özdemir'in katili Özgür Arduç'un müebbet hapis cezasına itirazı reddedildi 15:03 13 yaşındayken tecavüz ettiği öğrencisiyle evlenen kadın öğretmen kanserden öldü 14:33 4 yaşındaki çocuğunu komşusuna bırakan annenin sır dolu intiharı 14:29 Maskesiz görüntülenen Hatice, açıklamasıyla pes dedirtti 14:28 202 yıllık ABD şirketi koronavirüs sebebiyle iflas etti 14:17 Aslı Enver sezonu açtı! Güzel oyuncu, siyah beyaz bikinisiyle parmak ısırttı 13:01 Ünlü iş insanının eşi, şiddet gördüğünü belirterek boşanma davası açtı 12:04 Yapımcı Mustafa Uslu, kendisini öldürmekle tehdit eden kişilere suçüstü baskın düzenletti 11:09 Son dakika: FETÖ elebaşının yeğeni Zeynep Gülen'e 2 yıl 7 ay hapis cezası verildi 08:20 Hatalı basılan 50 TL'ye, 75 bin lira teklif edildi 07:54 Abdulkadir Selvi, edindiği kulis bilgileriyle mahkemenin kararını erkenden duyurdu: Ayasofya cami olacak 07:47 Listeye beş il daha eklendi, asker uğurlamanın yasaklandığı il sayısı 24'e yükseldi 07:33 İmamoğlu, İBB'ye yapılan son atama için CHP'den gelen tepkilere yanıt verdi