İki Çocuklarını Soba Zehirlenmesi Sonucu Kaybeden Çift Yeni Yıla Bebekle Girdi - Son Dakika

İki Çocuklarını Soba Zehirlenmesi Sonucu Kaybeden Çift Yeni Yıla Bebekle Girdi

01.01.2012 10:03
İki Çocuklarını Soba Zehirlenmesi Sonucu Kaybeden Çift Yeni Yıla Bebekle Girdi, System.String[]

Denizli'de iki çocuklarını sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenme sonucu kaybeden çiftin bebekleri, kentteki yılın ilk bebeği oldu.

Denizli'de iki çocuklarını sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenme sonucu kaybeden çiftin bebekleri, kentteki yılın ilk bebeği oldu.

AA muhabirinin edindiği bilgiye göre, kentte yılın ilk bebeği Denizli Devlet Hastanesi Kadın Doğum Polikliniğinde 00.04'te dünyaya gözünü açtı.

Aysun-Atakan Maviş çifti, 2 kilo 860 gram doğan bebeğe Rümeysa ismini verdi. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Hatice Gürsoy, bebeğin ve annesinin sağlık durumunun oldukça iyi olduğunu söyledi.

Aysun Maviş ise iki yıl önce 6 yaşındaki Osman ve 5 yaşındaki Beyza isimli çocuklarını soba zehirlenmesi sonucu kaybettiğini söyledi. Maviş, "Onları çok seviyordum ama Allah bizden daha çok seviyormuş, aldı yanına. Çok üzüldük. Yeni bir çocuk yapıp onların acısını unutmayı düşündük. Allah'a şükür Rumeysam dünyaya geldi. Ablasının ve abisinin acısını o unutturacak. Bizler yeni yılda dünyaya gelen kızımızla geçmişin acılarını unutup geleceğe güvenli ve huzurlu bir şekilde bakmak istiyoruz" diye konuştu.

- DENİZLİ

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel İki Çocuklarını Soba Zehirlenmesi Sonucu Kaybeden Çift Yeni Yıla Bebekle Girdi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Ekranlara iddialı giriş yapan Şeref Sözü dizisi, 4. bölümde final yapıyor Ankaragücü Başkanı Fatih Mert: Galatasaray maçına çıkacağız Son Dakika: Türkiye'de 29 Ekim günü koronavirüs nedeniyle 72 kişi vefat etti, 2319 yeni vaka tespit edildi Macron'un İslam'ı hedef alan sözlerine bir tepki de Yunanistan'dan geldi: Saldırgan ve hakaret edici ABD'li model Kendall Jenner, bikinili pozlarını paylaştı Yapay zekalı kameralar, hakemin keliyle topu karıştırınca gol ekrana yansımadı Irmak Ünal koronaya yakalandığını açıkladı, herkes videodaki derin dekolteye takıldı Son Dakika! Putin: Karabağ görüşmelerinde Türkiye dahil birçok ülke yer almalı