İki Çocuklarını Soba Zehirlenmesi Sonucu Kaybeden Çift Yeni Yıla Bebekle Girdi - Son Dakika

İki Çocuklarını Soba Zehirlenmesi Sonucu Kaybeden Çift Yeni Yıla Bebekle Girdi

01.01.2012 10:03
İki Çocuklarını Soba Zehirlenmesi Sonucu Kaybeden Çift Yeni Yıla Bebekle Girdi, System.String[]

Denizli'de iki çocuklarını sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenme sonucu kaybeden çiftin bebekleri, kentteki yılın ilk bebeği oldu.

Denizli'de iki çocuklarını sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenme sonucu kaybeden çiftin bebekleri, kentteki yılın ilk bebeği oldu.

AA muhabirinin edindiği bilgiye göre, kentte yılın ilk bebeği Denizli Devlet Hastanesi Kadın Doğum Polikliniğinde 00.04'te dünyaya gözünü açtı.

Aysun-Atakan Maviş çifti, 2 kilo 860 gram doğan bebeğe Rümeysa ismini verdi. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Hatice Gürsoy, bebeğin ve annesinin sağlık durumunun oldukça iyi olduğunu söyledi.

Aysun Maviş ise iki yıl önce 6 yaşındaki Osman ve 5 yaşındaki Beyza isimli çocuklarını soba zehirlenmesi sonucu kaybettiğini söyledi. Maviş, "Onları çok seviyordum ama Allah bizden daha çok seviyormuş, aldı yanına. Çok üzüldük. Yeni bir çocuk yapıp onların acısını unutmayı düşündük. Allah'a şükür Rumeysam dünyaya geldi. Ablasının ve abisinin acısını o unutturacak. Bizler yeni yılda dünyaya gelen kızımızla geçmişin acılarını unutup geleceğe güvenli ve huzurlu bir şekilde bakmak istiyoruz" diye konuştu.

- DENİZLİ

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel İki Çocuklarını Soba Zehirlenmesi Sonucu Kaybeden Çift Yeni Yıla Bebekle Girdi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

FETÖ iddiası sonrası İYİ Partili Ümit Özdağ'ın ihracı için ilk adım atıldı Galatasaray, evinde ilk kez Alanyaspor'a yenildi Sağlık Bakanlığı, çelişki sonrası koronavirüs tablosunu değiştirdi! Yeni hasta sayısı 2 bini aştı Alanyasporlu futbolcuların penaltı beklediği pozisyonda hakemin verdiği karar sosyal medyada tepki gördü ABD, Karabağ savaşına dahil oldu! Pompeo, Azerbaycan ve Ermenistan Dışişleri Bakanlarını ülkesine davet etti Suudi Arabistan'da Türk mallarına boykota ülkenin en büyük süpermarket zinciri de katıldı "Saplantılı" aşığı tarafından katledilen Hazal Tektaş'ın son görüntüleri ortaya çıktı Koronavirüs sonrası nüfusu iki kat artan Muğla'da arazi fiyatları dörde katlandı