İkinci Bahar'dan Anıtkabir Ziyareti - Son Dakika

İkinci Bahar'dan Anıtkabir Ziyareti

06.02.2019 09:19
İkinci Bahar'dan Anıtkabir Ziyareti, System.String[]

Sezonun en iddialı komedi oyunlarından İkinci Bahar'ın oyuncuları Ankara turnesinde Anıtkabir'i ziyaret ederek fotoğraf çektirdi.

Bedia Ener'in duygusal anlar yaşadığı ziyarette Ener " Anıtkabir'i ziyaret etmek beni her zaman duygulandırmıştır. Ankara'ya her geldiğimde mümkün oldukça ziyaret etmeye çalışırım. Nurlar içinde uyusun Atamız" dedi. Cihat Tamer ise, "Ankara'ya gelmişken Atamızı ziyaret etmesek olmazdı. Saygı ve özlem ile anıyoruz" dedi.

İkinci Bahar ideallerini, hayallerini çok çalışmak, para kazanmak üzerine kuran bir genç kuşak ve solmuş çiçeklerin kendine özgü kokuları olduğunu geç de olsa fark etmiş olan diğer kuşağı mizahi bir dille anlatıyor. İzleyenlerin kahkaya boğulduğu oyunda, Cihat Tamer, Bedia Ener, Simge Selçuk, Emre Törün ve Serkan Budak rol alıyor.

İkinci Bahar'dan Anıtkabir Ziyareti

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Magazin İkinci Bahar'dan Anıtkabir Ziyareti - Son Dakika Magazin

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun koronavirüs testi pozitif çıktı Yasak Elma'dan 5 oyuncu birden ayrılıyor! Başrol Şevval Sam'dan ilk yorum geldi Yüz yüze eğitime katılmayan öğrenciler dikkat! Okula gitmek zorunlu değil ama sınava girmeyen yandı Sayaçların periyodik muayene işleri özel sektöre devrediliyor: Vatandaşın faturası kabaracak Polonya Cumhurbaşkanı Duda, koronavirüse yakalandı Bir adama saldırıp pantolonunu indirmişti! Meğer 'Azman' yavrularını korumak için saldırmış 20 metrelik ağaçlara tırmanıp meyve silkeleyerek günlük 400 lira kazanıyor Elini kıyma makinesine kaptıran asker, 2 saatlik operasyonla kurtarıldı