İl Milli Eğitim Mdürlüğünden salgın sürecinde öğrenci ve velilere yönelik eğitim destek planı - Son Dakika

İl Milli Eğitim Mdürlüğünden salgın sürecinde öğrenci ve velilere yönelik eğitim destek planı

04.05.2021 14:13
İl Milli Eğitim Mdürlüğünden salgın sürecinde öğrenci ve velilere yönelik eğitim destek planı, System.String[]

Sakarya Milli Eğitim Müdürlüğü, salgının başladığı ilk günlerden itibaren öğrencilere ve velilere yönelik eğitim desteklerini "tam kapanma" sürecinde de sürdürüyor.

Sakarya Milli Eğitim Müdürlüğü, salgının başladığı ilk günlerden itibaren öğrencilere ve velilere yönelik eğitim desteklerini "tam kapanma" sürecinde de sürdürüyor.

İl Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, rehberlik araştırma merkezleri aracılığıyla bu dönemin en verimli şekilde atlatılması için öğrencilere ve velilere yönelik bir dizi eğitim destek planı yapıldı.

"Yönetici, öğretmen, öğrenci ve veli iş birliğiyle eğitim süreçlerinde çözümcül yaklaşımlar: Hepimiz Aynı Gemideyiz" çalışma teması kapsamında rehberlik araştırma merkezleri, oluşturdukları psikolojik danışma hatlarıyla her gün öğrencilerin ve velilerin sorularını yanıtlıyor.

Uzmanlar tarafından da bilgilendirme seminerleri düzenlenen programda, "Salgın Sürecinde Veli Olmak", "Verimli Ders Çalışma", "Geleceği Planlamada Aile", "Dijital Ebeveynlik" gibi dikkati çeken konular yer alıyor.

İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş da 17 günlük tam kapanma sürecinde ildeki tüm rehberlik araştırma merkezlerinin öğrenci ve veliler için yoğun bir çalışma içine girdiğini belirtti.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel İl Milli Eğitim Mdürlüğünden salgın sürecinde öğrenci ve velilere yönelik eğitim destek planı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Masumlar Apartmanı'nda izleyicileri ekrana kilitleyen sahne! Safiye, Naci'ye sarıldı Masumlar Apartmanı'nda izleyicileri ekrana kilitleyen sahne! Safiye, Naci'ye sarıldı Muharrem İnce, Ali Babacan'ın Abdullah Gül itirafı üzerinden Kılıçdaroğlu'na yüklendi Muharrem İnce, Ali Babacan'ın Abdullah Gül itirafı üzerinden Kılıçdaroğlu'na yüklendi Prof. Dr. Mehmet Ceyhan'dan tepkilere yanıt: Türkiye'deki aşı çalışmalarının yüzde 95'i bana ait Prof. Dr. Mehmet Ceyhan'dan tepkilere yanıt: Türkiye'deki aşı çalışmalarının yüzde 95'i bana ait İsrail Başbakanı Netanyahu kana doymuyor: Tüm gücümüzle saldırmaya devam edeceğiz İsrail Başbakanı Netanyahu kana doymuyor: Tüm gücümüzle saldırmaya devam edeceğiz Beşiktaş, Karagümrük'e kaybetti, maç sonu ortalık savaş alanına döndü Beşiktaş, Karagümrük'e kaybetti, maç sonu ortalık savaş alanına döndü Şampiyonlar Ligi finali Türkiye'den alınıp Portekiz'e verildi Şampiyonlar Ligi finali Türkiye'den alınıp Portekiz'e verildi Netanyahu'nun oğlundan peş peşe Türkiye karşıtı hamleler! Erdoğan'ın paylaşımını da hedef aldı Netanyahu'nun oğlundan peş peşe Türkiye karşıtı hamleler! Erdoğan'ın paylaşımını da hedef aldı Manavgat'ta 25 yaşındaki genç, yanında babasının tabancasıyla ölü olarak bulundu Manavgat'ta 25 yaşındaki genç, yanında babasının tabancasıyla ölü olarak bulundu
Advertisement