İlber Ortaylı, Atatürk döneminin konuşulduğu canlı yayında uyukladı - Son Dakika

İlber Ortaylı, Atatürk döneminin konuşulduğu canlı yayında uyukladı

11.11.2020 15:45

Mustafa Kemal Atatürk ve Atatürk dönemi konularının konuşulduğu programa ünlü tarihçi İlber ortaylı'nın canlı yayında uyukladığı anlar damga vurdu.

Haber Global'de Candaş Tolga Işık'ın sunduğu 'Az Önce Konuştum' programına konuk olan Prof. Dr. İlber Ortaylı ve Prof. Dr. Celal Şengör, Mustafa Kemal Atatürk ve Atatürk dönemi hakkında değerlendirmelerde bulundu.

ÖNCE ESNEDİ, SONRA UYUKLADI

Şengör'ün söz aldığı sırada canlı yayında esnemeye başlayan İlber Ortaylı, bir süre sonra uyuklamaya başladı. Göz kapaklarına direnmeye çalıştığı gözlenen Ortaylı'nın o ana ilişkin görüntüleri sosyal medyada da gündem oldu.

İlber Ortaylı, Atatürk döneminin konuşulduğu canlı yayında uyukladı

Son Dakika Güncel İlber Ortaylı, Atatürk döneminin konuşulduğu canlı yayında uyukladı - Son Dakika


YORUMLAR (15)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Son Dakika: Fenerbahçe, Bright Osayi-Samuel'in bu sezon forma giymesi için QPR ile anlaştı Trabzonspor, Danny Rose'u transfer etmeyi planlıyor Koronadan korunmak için "kutsal iksir" içen Sri Lankalı Sağlık Bakanı'nın testi pozitif çıktı Son Dakika: İçişleri Bakanlığı'ndan vali ve kaymakamlara militan diyen Berhan Şimşek hakkında suç duyurusu Fenerbahçeli Caner Erkin, Beşiktaş'ı icraya verdi 13 yaşındaki kız çocuğu, kendisini hamile bırakan 14 yaşındaki arkadaşı tarafından öldürüldü 5 çocuğunu öldürüp evi ateşe veren kadın canına kıydı, bıraktığı not tüyler ürpertti Kanlı, kefenli modifiye araç emniyeti alarma geçti