İplik fabrikasında 3 işçide koronavirüs tespit edilince üretim durduruldu! İşçiler karantina altında - Son Dakika

İplik fabrikasında 3 işçide koronavirüs tespit edilince üretim durduruldu! İşçiler karantina altında

Zonguldak'ın Alaplı ilçesinde faaliyet gösteren iplik fabrikasında, 3 işçinin koronavirüs testi pozitif çıkması üzerine, üretim durduruldu. Fabrikada çalışan 80 işçi evlerinde karantina altında.

Alaplı'da faaliyet gösteren iplik fabrikasında çalışan 3 işçinin koronavirüs (Kovid-19) testi pozitif çıktı. İşçiler, Alaplı Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alındı.

TEMASLI KİŞİLER TESPİT EDİLMEYE ÇALIŞILIYOR

İlçe Sağlık Müdürlüğü ekipleri, fabrikada filyasyon çalışması yaptı. İşçilerin temasta bulunduğu diğer kişilerin de tespit edilmeye çalışıldığı öğrenildi.

FABRİKA 1 HAZİRAN'A KADAR ÜRETİMİ DURDURDU

Fabrikada çalışan 80 işçinin ise evlerinde izole edildiği ve şu ana kadar herhangi bir sağlık problemlerinin bulunmadığı belirtildi. Fabrika yönetimi ise 1 Haziran'a kadar üretimi durdurma kararı aldığını açıkladı.

İplik fabrikasında 3 işçide koronavirüs tespit edilince üretim durduruldu! İşçiler karantina altında


Son Dakika

1 Haziran'da açılacak olan tarihi Kapalıçarşı dezenfekte edildi Son dakika: THY ve Pegasus 1 Haziran'da uçuşlara yeniden başlıyor Dünyanın en lezzetli peynirlerinden olan Karaman'ın Divle obruk peyniri Fransızların tahtını elinden aldı Yargıtay, ücreti ödenmeyen işçinin istifa etmesi halinde tazminat alabileceğine hükmetti İlk olarak 56 yıl önce üretilen prenses tatlısı Sinop'un simgesi oldu BDDK'dan bankalara kredi kolaylığı! KOBİ'ler, ihracatçılar ve yatırım projeleri desteklenecek Adalar'a giriş çıkış yasağı 1 Haziran'da sona eriyor Türkiye'de tiryakiler 2019 yılında sigaraya 78 milyar lira ödedi Özel okul öncesi eğitim kurumları ve kurslar 1 Haziran'dan itibaren açılacak Ekonomistler Mayıs ayında enflasyonun yüzde 0,92 artmasını bekliyor Sıfır aldığı aracı ekspertize götürünce ön kaputun cıvatalarının sök-tak olduğunu öğrendi İsveç'te Satra Brunn köyü şifalı suları sebebiyle tam 7 milyon dolara satılıyor Kamu çalışanlarıyla ilgili idari izinleri yeniden düzenleyen genelge yayınlandı Koronavirüs salgınında büyük gelir kaybı yaşayan İBB, 157 adet son model araç alacak Yunanistan turist kabul edeceği ülkelerin listesini açıkladı, komşulardan sadece Türkiye yok