İstanbul, Ankara, İzmir günlük hava durumu - Son Dakika

İstanbul, Ankara, İzmir günlük hava durumu

05.11.2021 09:32
İstanbul, Ankara, İzmir günlük hava durumu

Milyonlarca insanın yaşadığı İstanbul'da hava sıcaklıkları mevsim normallerinin aksine zaman zaman ani düşme ve yükselme eğilimi gösterebiliyor. Haftaya yağışlı başlayan İstanbullular hava durumunu merak ediyor. Sıcaklıkların artmasıyla birlikte güneş yüzünü gösterdi. 5 Kasım'da İstanbul'u sis beklerken 20 dereceye kadar hava sıcaklığı artacak.

İstanbul, Ankara ve İzmir'de milyonlarca insan günlük planlamalarını hava durumu raporlarına göre yapabiliyor. İstanbul'da hava sıcaklıkları mevsim normallerinin aksine zaman zaman ani düşme ve yükselme eğilimi gösterebiliyor. İstanbul, İzmir, Ankara hava durumu! İstanbul, İzmir, Ankara için günlük hava durumu haberimizde!

İSTANBUL HAVA DURUMU | 5 KASIM HAVA DURUMU

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün açıkladığı verilere göre, 5 Kasım Salı günü (Bugün) İstanbul'da sıcaklık en düşük 14°C ve en yüksek 20°C derecedir.

Sabah saatlerinde sis beklenmektedir.

İstanbul, Ankara, İzmir günlük hava durumu

ANKARA'DA BUGÜN HAVA DURUMU NASIL? | 5 KASIM HAVA DURUMU

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün açıkladığı verilere göre, 5 Kasım Cuma günü (Bugün) Ankara'da sıcaklık en düşük 12 °C ve en yüksek 19°C derecedir.

İstanbul, Ankara, İzmir günlük hava durumu

İZMİR'DE BUGÜN HAVA DURUMU NASIL? | 5 KASIM HAVA DURUMU

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün açıkladığı verilere göre, 5 Kasım Cuma günü (Bugün) İzmir'de sıcaklık en düşük 20°C ve en yüksek 29°C derecedir.

Sabah saatlerinde sis ve pus beklenmektedir.

İstanbul, Ankara, İzmir günlük hava durumu
YORUMLAR
500

Son Dakika Yaşam İstanbul, Ankara, İzmir günlük hava durumu - Son Dakika


Advertisement