İstanbul Boğazı'nda salgına rağmen "dansözlü" yat partileri kamerada - Son Dakika

İstanbul Boğazı'nda salgına rağmen "dansözlü" yat partileri kamerada

Koronavirüs tedbirleri kapsamında kapatılan eğlence mekanlarının yerini yatlar aldı. Yat ve teknelerde yapılan partilerde hiçbir önlem dikkate alınmazken son olarak dansözlü partilerden biri kameralarda yansıdı.

Koronavirüs salgınını önlemek amacıyla eğlence mekanlarının geçici olarak kapatılması sonrası gece kulübüne dönen yatlardaki partiler tüm hızıyla devam ediyor. Son olarak salgına rağmen ne maske takan ne de sosyal mesafeye uyan onlarca kişinin virüse meydan okuyarak eğlendiği dansözlü partiler kameralara yansıdı.

YAT VE TEKNELER GECE KULÜBÜNE DÖNDÜ

Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında alınan önlemler sonrasında salgının yayılmasını engellemek amacıyla eğlence mekanları geçici olarak kapatılmıştı. 1 Haziran'da normalleşme adımları atıldı ancak eğlence mekanlarının açılmaması üzerine organizatörler İstanbul Boğazı'nda yat ve tekneleri gece kulübüne çevirdi. Haliç'te akşam saatlerinde başlayan yat partileri hız kesmeden devam ediyor.

ÖNLEMLERE UYULMUYOR

Tüm uyarılara ve her geçen gün artan vaka sayılarına rağmen partiye katılanlar ne maske taktı ne de sosyal mesafe kurallarına uydu. Partilerde doyasıya eğlenen kişileri virüse adeta meydan okudu. Mesafenin hiçe sayıldığı partilerde eğlenen onlarca kişi, o anları kaydedip bir de sosyal medyada paylaştı. Maske kullanılmayan ama hız kesmeden devam eden dansözlü partiler ise kameralara yansıdı.

İşte büyük tepki çekecek o görüntüler;

İstanbul Boğazı'nda salgına rağmen 'dansözlü' yat partileri kamerada
İstanbul Boğazı'nda salgına rağmen 'dansözlü' yat partileri kamerada
İstanbul Boğazı'nda salgına rağmen 'dansözlü' yat partileri kamerada
İstanbul Boğazı'nda salgına rağmen 'dansözlü' yat partileri kamerada

İstanbul Boğazı'nda salgına rağmen dansözlü yat partileri kamerada

Haber Yayın Tarihi: 15.08.2020 09:14 - Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa İstanbul Boğazı'nda salgına rağmen 'dansözlü' yat partileri kamerada - Son Dakika

YORUMLAR (54)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Hastanede maskesiz ve eldivensiz koronavirüs testi yapan personele soruşturma Yakını, silahla öldürülen iş insanının tabutunun üzerine çıkıp kalça dansı yaptı Son Dakika: Antalyaspor'da çok sayıda kişinin koronavirüs testi pozitif çıktı! Beşiktaş maçı ertelenebilir Denizlispor, dünyaca ünlü stoper Neven Subotic'i kadrosuna kattı ABD'de TikTok ve WeChat 20 Eylül'den itibaren yasaklanacak Popstar Mehtap yıllar sonra itiraf etti: Abim dediğim kişi beni elledi Koronalı olduğu halde eğlenmeye gidip 710 kişiyi virüse maruz bıraktı, tutuklanabilir Sevgilisinin başına silah dayayıp ölümle tehdit eden magandayı polis etkisiz hale getirdi