İstanbul'da haftanın ilk iş gününde trafik yoğunluğu - Son Dakika

İstanbul'da haftanın ilk iş gününde trafik yoğunluğu

04.10.2021 08:01

HAFTANIN ilk iş gününde İstanbul'da birçok noktada trafikte ve toplu taşıma araçlarında yoğunluk gözleniyor.

HAFTANIN ilk iş gününde İstanbul'da birçok noktada trafikte ve toplu taşıma araçlarında yoğunluk gözleniyor. İşlerine ve okula giden vatandaşlar, servis, toplu taşıma, kendi araçlarıyla trafikte yoğunluk oluşturdu.

İstanbul'da haftanın ilk iş gününde trafik erken saatlerden itibaren etkili olmaya başladı. Servis araçlarıyla okullarına giden öğrenciler ve işlerine gitmek isteyen vatandaşlar yollara çıktı. Özellikle D-100 Kadıköy istikametinde yoğunluk olduğu görüldü. Kimi zaman ise trafik yer yer durma noktasına geldi. Fatih Sultan Mehmet (FSM) ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde de trafik yoğunluğu yaşanıyor. İBB trafik verilerine göre ise yoğunluk saat 07.50  itibariyle yüzde 60 olarak ölçüldü.


- İstanbul
YORUMLAR
500
Red Bull Uçuş Günü yoğun katılımla İstanbul'da yapıldı Red Bull Uçuş Günü yoğun katılımla İstanbul'da yapıldı
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel İstanbul'da haftanın ilk iş gününde trafik yoğunluğu - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement