İSTANBUL-TEMA VAKFI ONURSAL BAŞKANI ALİ NİHAT GÖKYİĞİT SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI - Son Dakika
14 MAYISSEÇİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

İSTANBUL-TEMA VAKFI ONURSAL BAŞKANI ALİ NİHAT GÖKYİĞİT SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

27.01.2023 11:15

TEKFEN Holding ve TEMA Vakfını onursal başkanı Ali Nihat Gökyiğit 97 yaşında hayatını kaybetti.

TEKFEN Holding ve TEMA Vakfını onursal başkanı Ali Nihat Gökyiğit 97 yaşında hayatını kaybetti. Gökyiğit bugün Fatih Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı.

Tekfen Holding ve TEMA (Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı) vakfı kurucularından olan Ali Nihat Gökyiğit 97 yaşında tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Gökyiğit için Fatih Camii'nde cenaze töreni düzenlendi. Törende taziyeleri Gökyiğit'in kızı Vahide Gigin, damadı Murat Gigin kabul etti. Cenazeye Gökyiğit'in ailesi, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, iş insanları ve sevenleri katıldı. Gökyiğit'in cenazesi ikindi namazına ardından kılınan cenaze namazının sonrası Edirnekapı Sazkızağacı Mezarlığı'nda toprağa verildi.

"ÜLKEMİZ ÇOK ÖNEMLİ BİR ÇINAR KAYBETTİ"

Ali Nihat Gökyiğit'in Damadı Murat Girgin "Gençliğin yetişmesine katkılarda bulunan bir insan. Bizlere yol yordam gösteren akil bir insandı. İnsanları unuttuğumuz zaman kaybediyoruz. İlkeleriyle bize gösterdiği hedeflerle içimize yaşayacak birisi oldu. Ülkemiz çok önemli bir çınar kaybetti" diye konuştu.

Kaynak: DHA
YORUMLAR
500

Son Dakika Güncel İSTANBUL-TEMA VAKFI ONURSAL BAŞKANI ALİ NİHAT GÖKYİĞİT SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI - Son Dakika


Advertisement