Yeni Galata Köprüsü ile Atatürk Köprüsü araç ve yaya trafiğine kapatıldı - Son Dakika

Yeni Galata Köprüsü ile Atatürk Köprüsü araç ve yaya trafiğine kapatıldı

21.06.2022 03:20
Yeni Galata Köprüsü ile Atatürk Köprüsü araç ve yaya trafiğine kapatıldı

YENİ Galata Köprüsü ile Atatürk Köprüsü bakım onarım çalışması ve gemi geçişi nedeniyle gece saatlerinde yaya ve araç trafiğine kapatıldı.

YENİ Galata Köprüsü ile Atatürk Köprüsü bakım onarım çalışması ve gemi geçişi nedeniyle gece saatlerinde yaya ve araç trafiğine kapatıldı. Çalışmalar tamamlandıktan sonra her iki köprü yeniden trafiğe açılacak.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı ekipler Yeni Galata Köprüsü girişlerine uyarı levhaları ve dubalar koyarak köprüyü bakım onarım için araç ve yaya trafiğine kapattı. 01.30'da trafiğe kapatılan köprüye gelenler farklı güzergahlara yönlendirdi. İBB'den yapılan açıklamada, "Atatürk Köprüsü 21 Haziran 2022 saat 02.30-03.30, Yeni Galata Köprüsü ise 01.30-04.30 arası araç ve yaya trafiğine kapatılarak deniz trafiğine açılacaktır" denildi.


YORUMLAR
500
Cristiano Ronaldo'nun kız kardeşinden Real Madrid Başkanı Florentino Perez'e sert tepki: Saygı duy yaşlı adam Cristiano Ronaldo'nun kız kardeşinden Real Madrid Başkanı Florentino Perez'e sert tepki: Saygı duy yaşlı adam Müjdeyi Cumhurbaşkanı Erdoğan verecek! Bakan Murat Kurum'dan sosyal konut açıklaması geldi Müjdeyi Cumhurbaşkanı Erdoğan verecek! Bakan Murat Kurum'dan sosyal konut açıklaması geldi Bakan Nurettin Nebati'nin kur korumalı mevduatla ilgili sözlerine CHP'li Engin Altay'dan cevap: Desteklemek vatanseverlikse ben değilim Bakan Nurettin Nebati'nin kur korumalı mevduatla ilgili sözlerine CHP'li Engin Altay'dan cevap: Desteklemek vatanseverlikse ben değilim
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Yeni Galata Köprüsü ile Atatürk Köprüsü araç ve yaya trafiğine kapatıldı - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement