Son Dakika Haberleri: İtalyan Yıldız Mario Balotelli 100 Kilo Oldu

İtalyan Yıldız Mario Balotelli 100 Kilo Oldu

2 yıl önce

Fransa Ligi ekibi Nice'in Gana asıllı İtalyan yıldızı Mario Balotelli yaz tatili dönüşü 100 kiloya kadar çıktığı takipçilerinin gözünden kaçmadı.

İtalyan Yıldız Mario Balotelli 100 Kilo Oldu, System.String[]

Fransa Lig 1 ekibi Nice'in İtalyan forveti Mario Balotelli'nin takımın sezon başı hazırlıklarına katılmak için geldiğinde 100 kilo olduğu belirtiliyor.

2 HAFTA DAHA FAZLA TATİL YAPTI

Roberto Mancini tarafından İtalya'nın Polonya ile oynadığı hazırlık maçının kadrosuna çağırılan ancak performansı ile sınıfı geçemeyen Mario Balotelli'nin takım arkadaşlarından 2 hafta daha fazla tatil yaptığı belirtildi.

''ZATEN BURADA YOKTU''

Fransız basınına göre Balotelli, tatildeyken 100 kiloya kadar çıktı. Basına demeç veren Nice kulüp yetkilisi, ''Takımın antrenmanlarına katılmadı. Burada yoktu. Olma gibi zorunluluğu da yokmuş gibi hissediyordu. Marsilya ile transfer görüşmesi yapıyordu. Zaten ligin ilk 3 haftası cezalıydı ve tatilini uzattı. Vücut şekli de hiç hazır gözükmüyordu.'' dedi.

OLMASI GEREKENDEN 12 FAZLA KİLO

100 kiloya kadar çıkan Mario Balotelli'nin standart kilosunun ise 88 olmasıgerektiği kaydedildi.

İtalyan Yıldız Mario Balotelli 100 Kilo Oldu
Haber Yayın Tarihi: 11.09.2018 07:54 

YORUMLAR


Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a "İdolünüz kim?" diye sordular, verdiği yanıt salonda büyük alkış aldı
Yunanistan eski Dışişleri Bakanı Bakoyannis: Türkiye ile savaşa girersek yalnız kalırız Soru önergesini yanıtlayan Enerji Bakanı: Doğal gaz, olması gerekenden yüzde 59 daha ucuz