İzmir'de hasarlı bina NTV muhabiri anons geçtiği sırada yıkıldı - Son Dakika

İzmir'de hasarlı bina NTV muhabiri anons geçtiği sırada yıkıldı

06.11.2020 14:05

İzmir'de depremde hasar gören binalardan Cambazoğlu Apartmanı, canlı yayında NTV muhabirinin anons geçtiği sırada yıkıldı.

İzmir Bayraklı'da deprem ağır hasarı gören binaların yıkımına devam ediliyor. Onlardan birisi de Cambazoğlu Apartmanı'ydı. Kontrollü yıkım devam ederken bina tam anlamıyla yerle bir oldu. O sırada canlı yayında olan NTV muhabiri, arkasındaki binanın bir anda yıkılması ile kısa süreli panik yaşadı. Kamera kadrajından çıkan muhabir, yıkım işleminin tamamlanmasının ardından konuyla ilgili bilgi vermeye devam etti.

İzmir'de hasarlı bina NTV muhabiri anons geçtiği sırada yıkıldı

Son Dakika Güncel İzmir'de hasarlı bina NTV muhabiri anons geçtiği sırada yıkıldı - Son Dakika


YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

12 yaşındaki kızının regl olduğunu söyleyince tepki çeken Ceyda'ya son söz eski eşten: Kızımı polemik konusu yaptırmam Dünyanın en çok arananlar listesindeki "Çinli El Chapo" Amsterdam'da yakalandı Kaldığı otel odasında erkek arkadaşıyla tartışan turist kadın ortalığı birbirine kattı Atatürk Barajı 2020'de ekonomiye 7,2 milyar kilovatsaat enerjiyle katkı sağladı Afyonkarahisar'dan geçen yıl 32,6 milyon dolarlık yumurta ihraç edildi Boşanan çiftin dedikodular üzerine yaptırdığı test herkesi şaşırttı! Bir baba iki DNA Başıboş köpeklerden korkan İzmirli adam çareyi köpek savarda buldu Son Dakika! Bakan Çavuşoğlu'ndan saldırıya uğrayan Türk gemisiyle ilgili açıklama: Kaptanla görüştüm, gemi limana yaklaşıyor