İzzet Yıldızhan, 'Dünyadan Uzak' ile sevenlerin karşısına çıktı... - Son Dakika

İzzet Yıldızhan, 'Dünyadan Uzak' ile sevenlerin karşısına çıktı...

08.04.2021 19:56
İzzet Yıldızhan, 'Dünyadan Uzak' ile sevenlerin karşısına çıktı..., System.String[]

Ünlü sanatçı İzzet Yıldızhan, sevenlerini heyecanladıracak şarkıyla iyi yıllık sessizliğini bozdu...Yıldızhan, yılın en iyi şarkılardan biri olan 'Dünyadan Uzak' ile sevenlerin karşısına çıktı..

Müziğe verdiği 2 yıllık aranın ardından 'Dünyadan Uzak' şarkısını stüdyoya girerek seslendiren sanatçı İzzet Yıldızhan, müzikseverlerle buluştu. Sözü ve müziği Sinan Kaynakçı'ya ait olan ve Samim Sakaryalı ve Caner Tepecik'in aranjörlüğünü üstlendiği, 'Dünyadan Uzak' şarkısını seslendiren Yıldızhan, geçtiğimiz gün stüdyoda basın mesupların karşısına geçti.

Ünlü sanatçı, "Bazı şarkılar vardır, sanatçının içini kıpır kıpır yapar ve heyecanlandırır. Ben şarkı söylediğinde mutlu olan ve bütün olumsuzluklardan uzaklaşan birisiyim. Bu şarkı da tam anlamıyla bu söylediklerimin hakkını veren bir şarkı. Bu şarkıyla beni tanıştıran evlatlarım oldu. 'Baba lütfen bu şarkıyı seslendir, Senin tarzınla bambaşka bir şey çıkacak ortaya' diye bana baskı kurdular. Evlatlarıma çok teşekkür ediyorum sizlerinde huzurunda" dedi.

İzzet Yıldızhan, 'Dünyadan Uzak' ile sevenlerin karşısına çıktı...

Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin İzzet Yıldızhan, 'Dünyadan Uzak' ile sevenlerin karşısına çıktı... - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Ronald Koeman: Bütün dünyada bu maçı izleyenler penaltı olduğunu gördü Ronald Koeman: Bütün dünyada bu maçı izleyenler penaltı olduğunu gördü İbo Show'un yeni bölüm konukları belli oldu! İbrahim Tatlıses'ten hayranlarına 11 yıl sonra şarkı sürprizi İbo Show'un yeni bölüm konukları belli oldu! İbrahim Tatlıses'ten hayranlarına 11 yıl sonra şarkı sürprizi Meteoroloji gün verdi! Şemsiyeleri hazırlayın, kuvvetli yağış geliyor Meteoroloji gün verdi! Şemsiyeleri hazırlayın, kuvvetli yağış geliyor Yoğun bakım hemşiresinden koronavirüs hastalarına insan dokunuşu Yoğun bakım hemşiresinden koronavirüs hastalarına insan dokunuşu Koronavirüs aşısı yaptıran Bensu Soral, öncelikli oluşunu hastalığıyla açıkladı Koronavirüs aşısı yaptıran Bensu Soral, öncelikli oluşunu hastalığıyla açıkladı Enes Batur'un doğum günü partisine baskın! Polisi gören arka kapıdan kaçtı Enes Batur'un doğum günü partisine baskın! Polisi gören arka kapıdan kaçtı Akılalmaz vahşet! Babaannesini kucaklayıp balkondan attı Akılalmaz vahşet! Babaannesini kucaklayıp balkondan attı Mehmetçik'e yeni üniforma! Üzerindeki renk ve desenler görev yaptıkları bölgelerin coğrafi yapısına göre tasarlandı Mehmetçik'e yeni üniforma! Üzerindeki renk ve desenler görev yaptıkları bölgelerin coğrafi yapısına göre tasarlandı